Bilancování

článek byl publikován 23. 12. 2015

Bilancování

Vánoce a konec roku jsou vždycky velmi emoční záležitost. Letos se k tomu ještě přidává úplněk, který vše vyšponuje do maxima. Já nevím, jak Vy, ale já se ke konci roku stávám pamětníkem. Přemýšlím a vzpomínám na výzvy, které mi život přichystal. Vymýšlím nové služby a náměty mi jedou hlavou. Ano, bilancuji a kalkuluji a při tom se snažím zregenerovat a načerpat sílu. Myslím, že to tak nějak ke konci roku patří. Dny se sice začaly pomalinku prodlužovat, ale i tak je brzo tma a času na přemýšlení je dost. 

Letošní rok byl pro mě kouzelnou jízdou, zvláště na podzim. Událo se mi mnoho krásných věcí, za které děkuji tam nahoru. Jsem šťastná, že jsem mohla poznat spoustu zajímavých lidí a to i včetně VÁS a vyposlechnout si neuvěřitelně barevné lidské osudy. A tohle naslouchání mi vždy pomůže moje životní hodnoty načechrat a přerovnat. A za to jsem moc vděčná. 

A tak mi dovolte milé dámy, popřát Vám do Nového roku 2016 otevřené oči a mysl + klid na duši + LÁSKU 2 = přirozené zdraví. Nejsem dobrej matematik, ale tohle je přírodní rovnice, která funguje. Zkuste si i Vy přepočítat ten svůj život bez kalkulačky.

S láskou Petra