Hurá v září na UNIQUE FASHION WEEK!

článek byl publikován 1. 8. 2014

Hurá v září na UNIQUE FASHION WEEK!

Na konci července jsem byla pozvána na tiskovou konferenci k velkolepé akci Unique Fashion Week 2014. Tradiční módní projekt, který poběží celý týden od 8. – 14. Září v Praze, nezastínila ani drobná změna názvu. Loňský ročník jsme měli možnost sledovat v médiích pod názvem Prague fashion week. Spory o název, ale teď nechme stranou a věnujme se podstatným věcem.

Hlavním sloganem UNIQUE FASHION WEEK je We are Unique, We are Fashion. Koncept tohoto projektu je jasný a dává šanci mladým módním talentům, nabízí inspiraci ze zahraničí, konfrontuje českou a zahraniční scénu, poskytuje pestrý program a to i pro muže. Vše prý bude zahaleno do show.

Program je opravdu nabitý a baví mě propojenost mezi sledováním módy, obdivováním českého designu, novým pojetím míchaných drinků, testováním vozů a mnoho dalšího. Nazvala bych to až festivalovou akcí.

Organizátoři slibují módní přehlídky českých návrhářských stálic jako jsou Tatiana Kovaříková, Klára Nademlýnská, Ivana Mentlová, Beata Rajská a nových vycházejících objevů Kateřina Geislerová, Zuzana Kubíčková, ale také značkové přehlídky Dolce&Gabbana, Replay, Van Graaf. Pro nás „fashionholiky“ záhul, vybrat to nej. Pro kompletní program sáhněte sem www.uniquefashionweek.com a najdete tam vše včetně informací ohledně nákupu vstupenek.

Takže milé dámy, v září nejen hurá do školy, ale hlavně, hurá na Unique Fashion Week! Třeba se tam potkáme.