Kosmetické studio

Za dobu, co se pohybuji v oblasti vizáže jsem pochopila jednu zásadní věc. Péče o tělo je základ! Relaxovat v každém věku alespoň jednou za měsíc je naprostá nutnost. Ženy, které mají to štěstí, že dostaly do vínku krásnou, bezchybnou a pružnou pleť, těch je velmi málo. Na to se nespoléhejte! Pokud si tedy chcete zachovat svěžest, mládí a zdravé tělo neváhejte a objednejte se.

Kosmetické studio PETRA ŠESTÁKOVÁ bylo založeno v roce 1998. Sídlíme v rodinné vile a dokázali jsme vybudovat příjemné a optimistické prostředí, které přispívá k dokonalé relaxaci těla i ducha.

Fotografie interiéru našeho Kosmetického studia.

KOSMETIKA

Už žádné mačkání! Nabízíme profesionální čištění pleti za pomocí ultrazvukového přístroje. Já osobně preferuji kombinaci jak „tradičního mačkání“, tak i čištění ultrazvukovou špachtlí. Naše úžasné kosmetičky se o vás postarají a hýčkat pleť vám budou za pomoci produktů španělské značky Primavera a INTEGRA.

Ceník kosmetického ošetření zde

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - NOVINKA!

Stále více žádaná služba, která pomůže ke zlepšenému seběvědomí a vzhledu. Ideální pro ženy, které chtějí vypadat atraktivně a nestíhají se, díky péči o rodinu, ráno ani nalíčit. Permanentní aplikace stylem řasa na řasu zajistí přirozený look. Jde o šetrnou metodu, která je bezbolestná a zabere cca 2- 2,5 hodiny. Naše vyškolená odbornice vám poradí, jaká velikost, tloušťka a zahnutí je pro váš vzhled to nejlepší.

Ceník prodlužování řas zde

MASÁŽE

O unavené tělo se postará profi masérka. Nabízíme Ajurvédskou masáž, která kombinací teplého herbálního oleje a vhodně vedených tahů a dotyků působí jako balzám nejen na tělo, ale i duši.

Ceník masáží zde

LYMFODRENÁŽ

Přerušované tlakové masáže pomocí nohavic Lymfoven významně napomáhají proti tvorbě celulitidy a křečových žil. Ozdravně a blahodárně působí pravidelná kúra na celý lymfatický systém a tělo.

Ceník lymfodrenáží zde.

Kontakt:

Kosmetické studio Petra Šestáková
Benkova 1105/24, 149 00 Praha 4
T: +420 728 169 659

Ceník kosmetického ošetření zde