Kosmetické studio

Za dobu, co se pohybuji v oblasti vizáže jsem pochopila jednu zásadní věc. Péče o tělo je základ! Relaxovat v každém věku alespoň jednou za měsíc je naprostá nutnost. Ženy, které mají to štěstí, že dostaly do vínku krásnou, bezchybnou a pružnou pleť, těch je velmi málo. Na to se nespoléhejte! Pokud si tedy chcete zachovat svěžest, mládí a zdravé tělo neváhejte a objednejte se.

Kosmetické studio PETRA ŠESTÁKOVÁ bylo založeno v roce 1998. Sídlíme v rodinné vile a dokázali jsme vybudovat příjemné a optimistické prostředí, které přispívá k dokonalé relaxaci těla i ducha.

Objednávat se můžete na telefonu: +420 728 169 659. Celý kontakt naleznete zde.

 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Už žádné mačkání! Nabízíme profesionální čištění pleti za pomocí ultrazvukového přístroje. Já osobně preferuji kombinaci jak „tradičního mačkání“, tak i čištění ultrazvukovou špachtlí. Naše úžasné kosmetičky se o vás postarají a hýčkat pleť vám budou za pomoci produktů francouzské značky Gernetic a španělské značky Primavera.

Ceník kosmetického ošetření

 

LYMFODRENÁŽ

Přerušované tlakové masáže pomocí nohavic Lymfoven významně napomáhají proti tvorbě celulitidy a křečových žil. Ozdravně a blahodárně působí pravidelná kúra na celý lymfatický systém a tělo.

Ceník lymfodrenáží