Zpět do butiku

Teena aneb Skutečný průvodce pro holky (11-15 let)

Jestliže máte doma dospívající dceru, víte, jak je puberta náročná. Ostatně každý dospělý si nejspíš i po letech dokáže vybavit ty stísňující pocity nejistoty, zmatku a strachu vyvolané tělesnými změnami, mastící se pletí, první menstruací či mutujícím hlasem a přívaly emocí, které přes sebevětší snahu a touhu po vnitřním klidu nešlo dostat pod kontrolu.

Přestože kulisy dospívání dnešních náctiletých slečen se v mnohém liší od těch, mezi nimiž jsme vyrůstali my, většina problémů a otázek zůstává i dnes stále stejná.

Knihu jsem vydala se svojí kamarádkou Veronikou Tichou alias Vera de Nera.

Info o knize pro holky

První polovinu knihy tvoří právě Teenin otevřený deník, kam si Teena zapisuje všechny důležité události či pocity, které zrovna prožívá nebo se jí honí hlavou. Druhou část knihy pak představuje komplexní průvodce pro náctileté se spoustou cenných tipů, návodů, pohledů a rad celkem k 33 tématům týkajících se nejen dospívání dívek.

Těšit se tak můžeš jak na poutavý příběh ve formě deníku, tak na tipy a návody z oblasti péče o pleť a tělo, líčení, oblečení a stylu či lásky a vztahů i na rady do života týkající se například učení, stresu, sebevědomí nebo peněz. To vše je navíc prodchnuto originálními ručními kresbičkami, vtipnými hláškami a inspirativními fotkami.

více najdete na teena.cz

ID produktu: KN 103

429 Kč