Trendy v make-upu jaro/léto 2017

článek byl publikován 3. 1. 2017

Trendy v make-upu jaro/léto 2017

Jaké budou trendy v líčení na rok 2017?
Jaké se budou nosit rtěnky a linky?
Petro nevíš náhodou? Vím a tady to máte.

Nová sezóna je vždy závanem něčeho nového a neotřelého. A tahle speciálně bude průletem historií. Aspoň tak to ukázalo mnoho módních návrhářů na Fashion weeks od New Yorku až po Prahu.

Dnes se trendy určují velmi složitě, protože o některých si řeknete, to snad ani není možný, že bych takhle měla chodit nalíčená do práce. O jiných si zase řeknete, takhle vypadám po ránu, když lezu z postele. 

Ale i přesto si pojďme ukázat co bude vlastně v té nové sezóně 2017 IN!

(zdroj: vogue.co.uk)

Závan osmdesátek
Kýčové barevné stíny rozetřené od očních víček přes spánky a líčka a k tomu výrazná rtěnka s výrazně mokrým vinilovým odleskem.

Hippies jsou zpět
Čistá nepudrovaná pleť jen s lehkou řasenkou a balzámem na rty. Pletené copánky, které rámují celý makup.

Rozmazané stíny
Tenhle make-up vzniká postupem času a pracovním tempem. V Čechách se říká slily se mi stíny.  :-) A to je přesně ten trend. Jak těžké to udělat honem na přehlídku. Sjednocená pleť a slité nejlépe šedé oční stíny.

Důraz na čistotu
Krásná, zářivá pleť zahalená do lehkého makeup či tónovacího krému a poprášená lehoučce pudrem. Tváře zdobí jemný závoj narůžovělé tvářenky a očích se sotva ukážou pudrové tóny očních stínů, kterým celkový vzhled pomáhá dotvořit černá řasenka.

Barevné obočí
Ale jestli mám zmínit něco neokoukaného, tak je to různobarevné obočí. Ideální odbarvit chloupky a pak si hrát každý týden s jinou barvou pomocí barevných řasenek. 

Vidíte, je to vcelku inspirativní, ale moje rada na závěr zní. Najděte si v historii vzhled, který se vám osobně líbí a který sluší vašemu obličeji.
Já mám ráda na očích rozetřenou černou tužku a hodně řasenky, na tvářích příjemnou růž a na rtech střídám výrazné rtěnky. V tom se cítím fajn a hezky žensky. A o to přeci v tom trendovém světě jde!