Valentýn - SEBELÁSKY čas

článek byl publikován 8. 2. 2022

Valentýn - SEBELÁSKY čas

Konečně se začínáme blížit k jaru.
A takovým zastavením je svátek
sv. Valentýna. Já si ho nazvala
SEBELÁSKOVÝM svátkem.
V Čechách se tento svátek usadil více mezi mladými lidmi. Pro ostatní je oslavou partnerské lásky spíš 1.máj. Myslím, že jakoukoliv příležitost pro oslavu je potřeba nepromarnit.
Zvláště ne teď! 

A jak oslavit sebelásku? Snadno! Udělejte něco jinak než jste běžně zvyklá.
Například se rozhodněte, že každou sprchu zakončíte ledovou vodou. :-)))) Krom toho, že se překonáte psychicky, pravidelným opakováním uvidíte pružnou a sametovou kůži po celém těle jako nějaká dvacítka. A nálada vám stoupne do nebe.

Nebo naplánujte společnou snídani s kamarádkami v nové kavárně či restauraci, kde jste nikdy nebyla a vždycky jste si přála tam jít. A ráno oslavte společně prossecem. Celá vaše duše ožije.

Obdarujte neznámou osobu třeba jen letmým úsměvem nebo věnováním pozdravu čí díku. Ó, na těle tohle dělá divy. Hřeje to krásně.

Mě hřeje neustálé skládání origami jeřábů. Protože mi připadá, že jich mám ve studiu pořád málo :-))) Blaží mě když vidím, jak se ženy v novém prostředí Make-up studia cítí skvěle a zažívají svou proměnu na kráse.

Podpořte svou sebelásku a ženskost třeba účastí na mých kurzech líčení. Je to ideální možnost oslav. Ať už oslavit Valentýna, narozeniny nebo rozlučky se svobodou. Termíny mám vypsány do dubna nebo najdeme individuální.
Nejkomplexnější zážitkový kurz líčení s rituálem péče o pleť - dokáže divy. Do hloubky odkryje aktuální stav pleti a nabídne způsob jak nejlaskavěji o pleť pečovat. Líčení je už "třešinkou na dortu".

Zážitkový kurz líčení pro ženy - nejprodávanější kurz líčení na trhu. Objevíte svou přirozenou krásu a pomocí několika kroků a vychytávek se naučíte denně líčit jako profík.

Zážitkový kurz líčení pro dívky - nejžádanější kurz pro dívky 9-14 let. Naučí se první krůčky jak si čistit pleť a velmi jemně zdůraznit svoje přednosti a zakrýt nedokonalosti na obličeji.

Cokoliv uděláte každý den jinak, tak funguje. Věřte mi, zkouším to také.

Mějte se sebeláskově
 heart

Petra