Vánoce a dárky

článek byl publikován 29. 11. 2015

Vánoce a dárky

A je to tady! Vánoce na krku. Já nevím jak vy, ale já mám pocit, že čím víc jsem starší, tím rychleji ten čas letí. A už zase přemýšlím, co komu dát pod stromeček. Jaký orginální a nevšední dárek zvolit. No, já si s tím asi ještě chvilku lámat hlavu budu, ale vy už nemusíte! Stačí navštívit můj SHOP. Tady je pár tipů.

Najdete zde třeba knihy, ale pozor S OSOBNÍM VĚNOVÁNÍM! A to jen tak v knihkupectví nedostanete. (http://www.petrasestakova.cz/vouchery-a-knihy)

No, nebo ty úžasný neviditelný tílka! Aby chlapům nekoukaly pod košilí v práci tílka nebo ženám za stolem podprsenky, tak košilka v barvě tělové k dostání na trhu prostě není. A ještě v takovéhle kvalitě. (http://www.petrasestakova.cz/butik)

A máte doma zážitkového člena? Tak prosím není problém. Všechny mé služby se dají pořídit i formou dárkového voucheru. Kurz líčení, Detox šatníku nebo Proměna. (http://www.petrasestakova.cz/vouchery-a-knihy)

Já myslím, že takovýhle dárky budou mít pod stromkem určitě úspěch. Vlastně jsem si tím jistá!

A na závěr bych Vám chtěla popřát krásné a klidné Vánoce a moc děkuji za přízeň! Tenhle rok to byla prostě báječná jízda. A do Nového roku chystám další novinky, tak se máte na co těšit.

S láskou

Petra

foto zdroj: google.com