Vyšla mi nová kniha!

článek byl publikován 22. 9. 2014

Vyšla mi nová kniha!

Ač se to nezdá, organizace šatníků, skříní a šuplíků je důležitou součástí života. Práce na novém uspořádání je vlastně psychologickou očistou s nádechem duchovna, kterou jednou za čas potřebuje každý z nás. Proč tedy nevyužít malou zkratku k „cíli“, kterou nabízí právě tato kniha.

Podle systému feng-šuej platí, že uklidíš-li si v bytě, je to jako by sis uklidil sám v sobě. A přesně to je ten důvod, proč se věnovat reorganizaci svých šuplíků. Vždyť rovnáním a zpřehledňováním svých skříní rovnáme a zpřehledňujeme i svůj život. Umění v organizaci šatníku je základ pro spokojený život a nalezení vlastního stylu. Publikace vás provede bezbolestně všemi fázemi. Poradí vám, jak si udělat čistku ve skříni, dodá vám odvahu ke zbavení se věcí, které už dávno nenosíte a tím i získáte radost z každodenní volby oblečení. Čeho se tedy bojíte? Vždyť stačí udělat první krok…

Toť oficiální představení. Pocity uvnitř mě, zvláštní... něco mezi těšením a obavami. Ale obavy byly hned rozptýleny, když jsem knihu dala přečíst pár známým, každý se smál. Každý zhodnotil, že přesně tohle potřebuje udělat. Vyházet hromadu oblečení. Tak mě to potěšilo, že jsem se trefila do doby, kdy se lidi kolem mě zamýšlí nad svými věcmi. Řeší, že chtějí to i to vyhodit, ale neví jak přesně postupovat. Prodávat či házet do kontajnerů... No a tohle vše tam najdete. Doufám, že i vám se bude líbit. :-) Knihu seženete v každném knihkupectví a nebo si ji můžete na dobírku objednat na emailu info@petrasestakova.cz třeba i s mým věnováním :-) Doporučená cena 259 Kč bez dobírky.