Akce pro firmy

Firemním zákazníkům mám také co nabídnout!

Známe to asi všichni, příkaz zněl jasně. Za týden se fotí celá firma! Fotky na web, na letáky, registrační kartičky, zkrátka materiály pro prezentování firmy jsou potřeba. Co teď? Minulé focení dopadlo špatně, protože kolegové namítali, že se sami sobě nelíbí. Je to tím, že je nutné zajistit vizážistku. Zdánlivě nepotřebná věc. Mé profesionální oko už ale ví, co kdo potřebuje, aby na fotkách vypadal jako ve skutečnosti a nemusel se stydět před partnery. Navíc mám kolem sebe řadu skvělých profesionálních fotografů, které mohu také doporučit.


Nebo hledáte zajímavou náplň pro Vaše teambuildingovou firemní akci a v lanových centrech vás to už nebaví? Zážitková forma kurzu líčení strhne ženský kolektiv k nalezení dokonalé krásy. Jednorázový kurz je ideální pro asistentky, recepční, letušky či manažerky, které mají přímý kontakt s klienty a potřebují vypadat báječně a profesionálně.

Nebo další situace čím vylepšit teambuildingové školení, když v kolektivu máme jak muže tak i ženy? Co třeba přednáška o stylu. Zaměstnancům dnes skutečně záleží na tom, co si na sebe ráno obléknou. Je pro ně důležité, jak je vnímá okolí. Přednáška o stylu je vhodná alternativa k teambuildingovým akcím. Ta moje prošla lety praxí na Vysoké škole ekonomické. Je to koktejl informací podpořený vtipnými fotkami a doplněný i akcí. Zahrnuje současně poradenství, jak pro muže, tak pro ženy a v tom je velká výhoda.


Individuální termíny
Individuální termíny
pro zaměstnané muže
Insta
Instafriendly studio
6 fotokoutků pro fotky
Jedinečný kurz v ČR
Jedinečný kurz v ČR
pro muže
Luxusní raut
Luxusní raut
v ceně kurzu
Obliba
Nejoblíbenější kurzy líčení
v ČR pro ženy a dívky
Přizpůsobeno mužům
Přizpůsobeno mužům
Přednáška i teorie
raut
Luxusní raut
v ceně kurzu
Víkendy
Víkendové termíny
vhodné pro klienty z celé ČR