Reference

Žofie Ivasienková

Zážitkový kurz líčení pro ženy

 
"Prostředí ateliéru se mi zdálo moc příjemné, máte to tam pěkně zařízené. Styl výuky mi moc vyhovoval, líbilo se mi že byl individuální, že jste mi vybrala správný odstín makeupu, rtěnky.. 
Nejvíce se mi líbila ¨ příprava plátna¨ - konečně jsem se to pořádně naučila a hned druhý den jsem měla pocit že můj makeup vypadá mnohem lépe. Moc vám za vše děkuji, váš kurz mě spoustu naučil a nepřestávejte v tom co děláte."
 
Číst článek
Kateřina Svobodová

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Ateliér na mě působil čistě, příjemně a útulně. Hlavně je krásně vybavený - úžasné stolky, kde jsme se líčily, a krásné a nápadité fotokoutky. Styl výuky mi zcela vyhovoval. Oceňuji, že jsme vše na sobě hned po ukázce aplikovali a poté jste to zkontrolovala a případně pomohla. Děkuji za cenné rady a trpělivý přístup. Na kurzu se mi nejvíce líbila příjemná a hřejivá atmosféra a po stránce líčení se mi nejvíce líbila ukázka líčení s následnou aktivní aplikací na sobě. Na výsledné líčení jsem měla jenom pochvalné reakce a s radostí předávám na Vás kontakt dále, když mě někdo pochválí za to, jak jsem nalíčená."

Číst článek
Ivana Babková

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Moc děkuji za prima zážitek, já i dcera jsme si to moc užily. Dozvěděla jsem se o Vám od mojí kamarádky KláryMoc se mi líbila přátelská atmosféra a pěkné pracovní prostředí. Byla jsem pak překvapená co jste dokázala udělat z mé dcery ;-)- fakt se mi líbila. Vzhledem komu, že jí povětšinou vidím na koni nenalíčenou a v helmě, tak jsem tedy koukala:-D."

Číst článek
Klára N.

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Díky předchozí osobní zkušenosti na vašich dnech módy Petry Days, jsem věděla, že na kurz líčení jedině k Vám. Nový ateliér se mi moc líbil. Cítila jsem tam pohodu, žádný stres. Byla jsem ráda za to, že jste ke každému po ukázce přišla a asistovala, když bylo potřeba.
Bylo vidět, že máte vše dobře zorganizované. Cítila jsem se opravdu příjemně a zapomněla jsem na ostatní starosti. Mrzelo mě, že tam nejsem s dcerou, které jsem původně Váš kurz zakoupila. V neděli jsem ji vše ukazovala přes skype. Určitě se přihlásí na kurz po návratu ze studií. Ačkoliv jsem věděla, že se musím večer odlíčit, vůbec se mi nechtělo. Chtěla jsem si to užít ještě další den:-) V neděli ráno jsem vstala a šla se nalíčit, aniž bych někam šla. Prostě jsem chtěla vypadat a cítit se pěkně. Mooc děkuji!!!!!"

 

Číst článek
Marcela Vašutová

Zážitkový kurz líčení pro ženy

" Kurz jsme si vybrala díky sympatické prezentaci na vašich stránkách. Působil na mne jako že je určen normálním ženám. A také ano! Pohodový přístup mě o tom přesvědčil. Vše bylo krásně připraveno pro každou z nás. Krásný a osobitý interiér! 
Asi abych nemusela večer ani domů a všechny bysme tam zůstaly klabosit nad skleničkou ???? TO by bylo parádní!
Měla jsem i pozitivní reakci ze strany manžela, že mi to moc sluší. Díky za to."

Číst článek
Nikola Hrbáčková

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Dekuji za straveni prinosnych hodin na kurzu. Nikdy jsem si nemyslela, ze se naucim sama sebe nalicit jako profik:). Nikola"

 

Číst článek
Pavla Mühlbachová

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Moc se vám rekonstrukce povedla. Mě se nejvíc líbily stolečky se všemi připravenými štětci, uchošťoury, atd. (nic nechybělo), zrcadla se světly a židle, které byly pohodlné. A ještě houpací křeslo se světýlky bylo skvělé! Je vidět, že to máte z praxe už vychytané, co funguje, jak to popsat, ukázat. Celé prostředí bylo opravdu skvělé - jako z filmu :) i catering byl skvělý. Synové docela koukali, prohlíželi si mě docela dlouho a že dobrý. Jen ta pusa vypadá jako krvavá :) Nejsou u mě moc zvyklý na rtěnku. Moc děkuji za celé odpoledne, bylo to moc fajn. :)"Číst článek
paní Eva

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Moc děkuji za zážitek!! Prostředí je velmi příjemné, člověk se cítí uvolněně. Včetně Vašeho přístupu a prováděním celým odpolednem. Sladění japonské výzdoby a zahrady. Skvělé občerstvení. Stále se člověk učí a dozví se něco nového. Výuka byla srozumitelná, jen jsem zjistila, že jsem se věnovala úpravě, občas jsem si zapomněla něco zapsat. Určitě je zajímavé nedívat se pouze na sebe, ale i na proměny „okolí“. Děkuji za příjemné odpoledne, jen tak dál!"

Číst článek
Martina Janečková

Zážitkový kurz líčení pro ženy

 "Kurz se mi velmi líbil. Ateliér byl velmi příjemný. Styl výuky mi vyhovoval, vše jsem pochopila. Líbilo se mi, že jste mi vybrala výrobky, které se ke mně hodí. Na kurzu mi asi nic nechybělo. Líbila se mi příjemná a uvolněná atmosféra v krásném japonském prostředí."

Číst článek
p. Irena Ch.

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Moc Vám děkuji za trpělivost s mou nešikovností a milou atmosféru Vašeho kurzu líčení. Bylo to milé zastavení v adventním běhu. Prostředí je kouzelné, člověk se tam cítí příjemně a vítán. Vše vkusné a stylové, zklidňující atmosféra. Styl výuky mi vyhovoval, jen patřím mezi ty pomalejší a nestihla jsem si to poznamenat, takže děkuji za váš manuál! Nejvíc se mi líbilo pozorovat, jak nám vybíráte každé barvu na míru a pečujete o nás. Myslím, že takto to bylo dokonalé. Mamince se sestrou se výsledné líčení pak moc líbilo a chválily výběr té ohnivé rtěnky. Říkaly, že by si na to netroufly, ale že na mně vypadá moc pěkně. Děkuji:-)"

Číst článek
Nahoru
18 položek celkem