Reference, Strana 2

Karolína K.

Zážitkový kurz líčení s Rituálem péče o pleť

"Dobrý den, ateliér vypadal krásně, čistě a útulně. Přesto, že to byl celodenní kurz, tak jednotlivé kroky za sebou rychle navazovaly. Líbí se mi, že jsem si mohla udělat fotografie v ateliéru s výsledkem líčení. A když jsem se potkala se svými blízkými, tak si mysleli, že jste mě nalíčila, řekli, že to vypadá profesionálně, ale když jsem řekla, že jsme se líčili podle instrukcí s výkladem, ocenili to, a tak je překvapilo, že jsem to zvládla sama podle Vašeho výkladu, za to jsem i já ráda. Líčení se povedlo. Výuka byla přínosná."

Číst článek
Eva Bobková

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Ve vašem ateliéru se mi libilo světlo, vzdušnost,čistota, vyladěne detaily. Celkově na mě působil velmi příjemnou a čistou energii. Moje polovička byla z výsledku nadšená a kamarádka mi řekla, že vypadám jako filmová hvězda a velmi sebevědomě ????Chtěla bych Vám moc poděkovat. Váš kurz zcela naplnil mé očekávání, dokonce je předčil ????Naučila jsem se u Vás spoustu nového a teď už jen trénovat, abych to nezapomněla. Ještě jednou Vám moc děkuji."

Číst článek
dcera Martiny Š.

Zážitkový kurz líčení pro dívky

Píši, co mi dcera sdělila. "Ateliér byl tak nádherný. Vše bylo perfektní. Na konci jsem měla pocit, že to ani nejsem já, že nemůžu být takhle krásná."

Číst článek
Petra Pinová

Zážitkový kurz líčení pro dívky

"Dobry den, pisi za nasi dceru Elisku a jeji kamaradku, ktere byly z kurzu nadseneMoc se jim libil, vypravely kolik se toho dozvedely a hned vecer se ptala na odlicovani, co muze pouzit aby v naliceni nesla spat? Chodim na kosmetiku pravidelne a beru sebou i Elisku, ktera vse sleduje a protoze kosmeticka je velka kamaradka, tak ji spousty veci ukaze a necha aby vyzkousela a pecuji o me obe dve. Z tohoho duvodu jsem si rikala ze by bylo fajn kdyby nekdo takove kurzy pro mlade divky organizoval a takove ty zaklady informaci jim predal? Bohuzel tady nikdo v okoli takove sluzby nenabizi, vyhledala jsem pomocnika google a vase stranky me nadchly...ze jsem presne vedela ze jo to presne co hledam?. Jeste si to uzit s kamaradkou, zabavnou formou......Vase studio je nadherne, utulne, myslim ze nadchne vsechny, jak divky tak rodice! "

Číst článek
Michaela Průchová

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Koupila jsem tento voucher dceři k svátku, šli jsme tedy společně. Byla jsem přesvědčená, že nic moc vylepšovat nemusím za ty roky líčení a péče o pleť. To je ale velký omyl. Petra mě změnila svět v péči o pleť a v líčení, které není vidět a vyzdvihne a rozsvítí Vaši pleť. Mám jiný výraz v očích, vizáž se změnila a cítím se skvěle. Děkuji Petře za tento převrat v myšlení a těším se na Petrys Day v oblečení. Školení v příjemné atmosféře s nádechem Japonska, promyšlený catering v japonském stylu. Byla to pecka. Vřele doporučuji."

Číst článek
Magda Pečená

Zážitkový kurz pro ženy

"Petro, včerejší kurz byl skvělý, moc se mi to líbilo. Já jsem však překvapená nebyla, protože jsem Vás viděla pracovat už dříve. Velmi jsem byla ale ráda, že se to líbilo dceři, která byla předem trochu skeptická, nedokázala si představit, co tam budeme 3 hodiny dělat a že na ni bude někdo koukat. Byla jsem tedy nadšená z toho, jak byla nadšená ona. Vše bylo krásné a velmi dobře zorganizované. Také nám bylo velmi sympatické, že kooperujete se značkou Oriflame, není předražená, na trhu je dlouho a nakonec jsou s ní všichni spokojení. 6 žen je akorát, můžete se věnovat každé zvlášť, ale zase ta pozornost není přehnaná. Koncept s asistentkou byl také sympatický, i jí jsme se nakonec mohly zeptat a konzultovat. Já k celé akci nemám žádné výtky. Děkujeme moc a přejeme, ať se daří"

Číst článek
Radka N.

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"O kurzu jsem se dozvěděla z Vašich stránek. Jen tak jsem se podívala na Vaše stránky a bylo to.:-) Dlouho jsem o nějakém takovém kurzu uvažovala. Vyhovovalo mi, že nabízený termín byl relativně "blízko". Navíc další "pro" byla vaše dlouhodobá zkušenost a bohatá praxe. Proto jsem si říkala, že bude fajn zjistit, co mi doporučí odborník. Přiznám se, že už dlouho nerada chodím do parfumerií jako je třeba Sephora, kde je personál relativně málo proškolený a snaží se vám hlavně něco prodat, byť daný výrobek třeba barevně nesedí. Ateliér máte moc hezký a nápaditý. Líbila se mi osvětlená zrcadla a vlastnoručně vyrobené japonské dekorace. Styl výuky byl ideální, rovnou jsem si vše vyzkoušela a zároveň jste nám pak skvěle radila, co děláme špatně. Myslím si, že poslouchat teorii bez praktické zkoušky by nebylo tak užitečné. Já osobně bych většinu za krátkou chvíli zapomněla. Dle mého jsme ve výuce dostaly všechny potřebné informace, případně jsme se mohly doptat. Moc se mi líbila pohodová a příjemná atmosféra celého kurzu - bylo to takové odpolední pohlazení po duši v uspěchané době. Úplně nové je pro mně kreslení linky na horní víčko a její využití při večerním líčení. Začala jsem ji ráno u zrcadla trénovat, tak snad mi brzy půjde lépe:-)"

Číst článek
Laďka R.

Zážitkový kurz líčení pro ženy

"Dozvěděla jsem se o Vás z regiojetu. Chtela jsem na kurz líčení už dlouho. Vybrala jsem si Vás, protože působite příjemně a profesionálně. Líbí se mi i napad s Japonskem. Taky bych se tam chtěla jednou podívat: ) Styl výuky je super. Taky ze se věnujete kazde zvlášť. Všechny otázky v průběhu zodpovíte. Žádná informace mi nechyběla. Libi se mi, ze jsem přirozeně prokoukla s jemným líčením. A mohla jsem si po skončení výrobky zakoupit. Jsem taky rada za výběr rtěnek. Pry vypadám krásně tak děkuji: ) "

Číst článek
Nahoru
18 položek celkem