Představení

Po střední průmyslové škole oděvní jsem pracovala více v reklamě, ale osud mě vrátil zpět na cestu vizáže a stylistiky. Zde se pohybuji již od roku 2001. V roce 2008 jsem pracovala také jako módní redaktorka v časopise JOY. Sbírala jsem zkušenosti při různých typech focení a měla jsem velké štěstí na známé osobnosti a kvalitní profesionální fotografy. Vyzkoušela jsem si roli vizážistky nejen za televizní kamerou, ale i před ní. Pro firmu L'Oréal jsem líčila modelky a osobnosti, dokonce jsem se objevila i v jejich materiálech s radami pro běžný make-up.
V roce 2016 jsem se stala hlavní vizážistkou a stylistkou firmy ORIFLAME Česká republika. Spolupráce byla velmi široká a působila jsem nejen jako lektor tématických školení, ale objevila jsem se i v katalogových kampaních.

Pochopila jsem, že mým životním posláním je poradenství v osobním stylu. Proto jsem pro ženy vymyslela zajímavé služby, které vnímám jako své know-how. Díky vystupování v médiích jsem se otrkala i před kamerou. Za svůj nejkrásnější zážitek považuji pozvání do talkshow pana Karla Šípa - Všechnopárty v České televizi. Než se podíváte na záznam, tak si o tom přečtěte článek a budete se smát o to víc. Článek najdete zde.
 

V listopadu 2021 jsem zrekonstruovala ateliér na kurzy líčení a vzniklo velmi inspirativní Make-up studio Šestá krása, které je instafriendly se selfie koutky v japonském stylu. Jak bude studio vypadat jsem nosila v hlavě několik měsíců, jako takový předobraz. Prostě jasná vize. Když jsme se pustili do rekonstrukce, tak ta kreativní činnost s japonskou inspirací mne hluboce naplnila. Byla a je to stále vášeň. Třeba 1500 ks origami jeřábů tu poletuje v jedné místnosti. Nejvíc!!!!
Podle reakcí klientek si dovolím tvrdit, že se vše podařilo na jedničku a vzniklo místo, kde ženy získávají své sebevědomí zpět!

Mýma rukama prošly významné osobnosti

Petra Kvitová, Bára Strýcová, Ewa Farna, Marie Rottrová, Martina Sáblíková, Tomáš Berdych, Tereza Ramba, Kristýna Ryška, Martina Viktorie Kopecká, Ester Janečková, Iva Pazderková, Veronika Žilková, Bára Basiková, Marta Kubišová, Lenka Krobotová a mnoho, opravdu mnoho dalších viz dole fotogalerie.

 

Spolupracuji se společnostmi a fotografy

H&M, Oriflame dále s vydavateli časopisů a novin - MAFRA, BURDA, BAUER MEDIA, CNC, a s eventovými agenturami jako je AMI, Event Arena, MC Cann, Ogilvy, PR.Konektor, Sara events a předními fotografy Nguyen Phuong Thao, David Neff, Martin Malý, Michal Sváček, Majka Votavová, Jan Zátorský a další.