Novinky

Lusk a prázdniny jsou fuč

sablona

“Lusk” a prázdniny jsou fuč.

Tentokrát mi připadalo, že prázdninové dny profičely mým životem jako šinkanzen na tokijském nádraží. Ach jo! Byly to přitom tak naplňující a kondenzovaný dva měsíce, že vám moje milé ženy musím zase napsat co je nového! 

A začnu hned největší peckou. Do života mi totiž vstoupil MUŽ. Něco jako pan Božský, ale kdo ví, to ukáže jenom čas. Každopádně mě chytil za srdce a dodává mi nejen pocit jistoty, opory, klidu a péče, ale pěkně mi mačká pomyslný emoční tlačítka. Uvědomuju si, že tenhle vztah není jen odškrtnutý úkol “mám chlapa” a HOTOVO, ale zatraceně hodně se učím sama o sobě. Léčím pošramocenou duši z předchozích vztahů a o to víc mě to baví. A ta jeho mužná náruč? No, co vám budu.

Strávila jsem taky tři týdny na mojí milovaný Šumavě pod stanem. Cvičila Luisu v parkurovém běhu, lítala jsem v obrovským lijáku úplně nahá, koupala se denně v ledové říčce Ostružné, chodila jsem většinu dne bosá, zdravila les a východ slunce a děkovala za všechny ty dary. Prostě čistý nefalšovaný RESTART mého já. Jo a “pan Božský” dal kvůli práci jen dvoudenní ochutnávku stanového života, ale dal to. Prý jsem “pěkná lesní víla”.

 

fotky_muzi2

 

No a v tomhle zenovým stavu mysli mě napadla nová služba a hádejte pro koho! Není pro vás, ale pro vaše MUŽE. Opravdu! Mám úžasný Individuální kurz péče o vzhled pro muže. Je to jeden na jednoho s prezentací a novinkami v oblasti mužské sebepéče. Zahrnuje to nejen péči o pleť, péči o ruce, ale i styl oblečení a vlasů. A to vše přizpůsobené jen a jen mužům. Už se nemusejí ptát vás žen a používat vaše krémy! Více o tomhle kurzu si přečtěte zde. Případně dárkový voucher můžete koupit tomu svými chlapovi zde. A nebojte, nebudou sedět v růžových křeslech, ale popovídáme si o všem stylově na barových židlích u barového pultu v mém make-up studiu, které je ovoněno Japonskem.

 

Prohlížet kurz pro muže

 

fotky_kurz_pro_zeny

 

Že jste to nové make-up studio jste ještě neviděly? Tak to zkuste napravit. Vezměte si kamarádku a přijďte zažít terapii líčením v novém formátu Zážitkového kurzu líčení. Opravdu to stojí za to! Nové trendy v líčení, foto stěny inspirované mojí cestou do Japonska, hollywoodská zrcadla a také luxusní raut. Je to vaše ideální příležitost, jak se znovu napojit na svojí vnitřní krásu a zpomalit. Vybírat z termínů a rezervovat si místo na kurzu líčení pro ženy může zde. Chcete potěšit kolegyni nebo kamarádku, tak jí pořiďte na tenhle kurz dárkový voucher zde.

 

Více o kurzu líčení pro ženy

 

fotky_kurz_pro_holky

 

A na závěr tu mám připomenutí, že dětičky se vracejí do školních lavic a nastupují zase povinnosti. Jasně, že vím, že to víte. Ale možná, že ty vaše holky se po prázdninách vrátily najednou tak nějak dospělejší. Delší čas tráví v koupelně nebo se vám přehrabují v kosmetických taštičkách, zkrátka je začaly zajímat malovátka a vám z toho hrůzou vstávají vlasy na hlavě. Tak vězte, že stále mám v nabídce jedinečný Zážitkový kurz líčení pro dívky 9 až 14 let, kde jim vysvětlím a ukážu, jak snadno zamaskovat nedokonalosti na pleti, která kosmetika je pro ně vhodná a jak vyzdvihnout jejich přednosti. Jemně, decentně a s láskou je popostrčím k uvědomění, jak je fajn být přirozeně krásná.

 

Více o kurzu líčení pro dívky

  


 

A to je konec hlášení! Doufám, že i vy jste strávily nejednu plodnou chvilku na svých chalupách a v kruhu rodiny. Tak mi o tom dejte vědět a nebo ještě lépe přijďte, ráda vás uvidím a popovídáme osobně.

S láskou Petra

sablona_pas_logo_nove

#unsubscribe#

Číst článek
1 položek celkem