Večírkové tipy

článek byl publikován 6. 11. 2017

Večírkové tipy

Noci se prodlužují a tak bude přibývat více party, různých večírků a pracovních akcí. A jako bych vás už teď slyšela:" No, to mám radost, zase nevím co na sebe!" A přesně proto jsem tu s inspirací, jak vypadat IN a co teď vlastně frčí. A začneme od hlavy.

Vlasy

Večírky jsou příležitost, kdy můžete úplně vyskočit ze zajetých stereotypů a vyzkoušet si úplný opak, než co nosíte do práce. Nejen že budete třeba k nepoznání, ale hlavně otestujete jestli byste ty vlasy přeci jen neměla zkrátit.

Rozhodně nešlápnete vedle, když si pořídíte třeba paruku a vyzkoušíte si jaký to je být blondýnkou, když jste bruneta a nebo můžete z dlouhých vlasů přejít na krátké. Budete šokovat.

Další variantou jsou barevné spreje. Přes kartonové šablony, které si snadno vystříháte podle tématu a nálady, nastříkáte symboly na rovné vyžehlené vlasy nebo na dokonale stažené.

Půjde-li o komorní až důstojnou akci, pak volte uhlazené vlasy dozadu. Je to sexy a nesmírně cool.
(zdroj: Pinterest.com)

Líčení

Lesk a třpyt. Tyhle slova si zapamatujte. Ať jde o tužky na oči, oční stíny, tekuté linky a nebo tvářenku. Měla byste se blýsknout. Ideální je vybrat si jednu, maximálně dvě oblasti, kde to ukážete. Nejlépe kombinujte třeba linky a tvářenku a nebo tvářenku a rty. Zbytek nechte v matu.

Držte se toho co vám doopravdy sluší. Nepouštějte se zbytečně do tekutých linek, když máte zapadlé oči. V tom případě zvolte spíše světlé třpytivé stíny ať oči zvětšíte. Máte-li úzké rty použijte konturku a pomozte rtům k lehkému zvětšení a naneste spíše tekuté rtěnky v zářivějších tónech.
(zdroj: Oriflame)

Nebojte se tvarovat obličej. Konturovací palety jsou dnes k dostání i s obrázkovým návodem.
(zdroj:NYX)

Zkuste na rty použít dva odstíny rtěnky. Středy nechat světlejší a okraje ztmavit.
(zdroj: vogue.co.uk)

Oblečení

Můj žolík v oblékání je černá. Akorát je to kolikrát nuda. Co zkusit kombinovat černou s červenou! Flitrová sukně je terno. (zdroj: H&M)

Lichotivý a přitom IN styl jsou lesklé šaty s řasením na předním díle. Skryjí břicho, jsou v konzervativní délce a zároveň budete k nepřehlédnutí. A to i v tmavším prostředí nějakého klubu.
(zdroj: Marks&Spencer)

Ženskost a křehkost vyjádříte za pomocí kaskád volánků, průsvitu a jemných látek.
(zdroj: H&M)

Nemáte ráda sukně ani šaty? Tak najděte overal, který vám padne. Ostatním totiž padnou brady. Je to stále častější varianta oblečení pro společenské události. Jen se musíte vždycky vypařit na delší dobu na toaletu. Mnohdy vysoukat se z overalu na toaletě je úkon hodný fakíra.
(zdroj: H&M)

Kabelky najděte takové, které velikostí odpovídají vaší postavě. Jste-li hubená můžete mít úplně „pidi kabeličku“, jste-li trošku kyprých tvarů, najděte si psaníčko větší. Tím zmírníte celkový dojem.
(zdroj: ZARA)

Boty

Horkým trendem jsou ponožkové boty. Vtrhly do našich oblíbených obchodů a málokdo ví, jak s nimi naložit. Ideální variantou je, nebát se je nosit úplně ke všemu.  Jak k šatům, k sukním, tak i ke kalhotám. Na šířkách a délkách nezáleží. Hrajte si s barvami, výšivkami, texturami. A mají ještě jednu velkou výhodu jsou lehký. Takže třeba dámy, které hodně létají a řeší váhu zavazadel, tak ponožkové boty zaručeně zvítězí.
(zdroj: Mango, ZARA)

No, a je to. Takže milé dámy, kdy jindy si tohle všechno můžete vyzkoušet. A kdyby jste to náhodou přepískla, vždycky můžete tvrdit, že to byl stylistický záměr. Na to vám nikdo nemůže říct vůbec nic!

Tak krásné party dovádění přeje Petra