Články

Ráda se vyjadřuji slovem a tak v této sekci naleznete nepravidelně vložené články o všem co se mi na profesionálním poli přihodilo, kde jsem byla a co zajímavého jsem četla nebo zažila. Budiž Vám to inspirací.

Tak jsem to udělala!

publikován 15. 6. 2022

Přiznala jsem si, že bydlet v obřím bytě s nájmem, sice v centru Prahy, je pro jednu kreativní duši příliš a tak jsem přijala nabídku a budu se zase stěhovat. Kam?

Valentýn - SEBELÁSKY čas

publikován 8. 2. 2022

Konečně se začínáme blížit k jaru. A takovým zastavením je svátek sv. Valentýna. Já si ho nazvala SEBELÁSKOVÝM svátkem. V Čechách se tento svátek usadil více mezi mladými lidmi. Pro ostatní je oslavou partnerské lásky spíš 1.máj. Myslím, že jakoukoliv příležitost pro oslavu je potřeba nepromarnit. Zvláště ne teď! 

Jen tak být!

publikován 1. 6. 2021

Moje milé ženy, na blog nepíšu moc často, ale když už něco napíšu a pošlu vám to, tak víte, že to určitě bude stát za přečtení. ROZVOLŇOVÁNÍ se mě dotklo náramně. Příliv teplejšího počasí a slunce na tváři na mě mělo blahodárný vliv.

Po(d)vedený Vánoce 2020

publikován 20. 11. 2020

V téhle době, která je tak nějak naruby si musíme poradit s vánočními dárky přes internet. A proto mi dovolte, abych vám přinesla nápady na dárky z mého portfolia pro vás, případně pro vaše blízké, při jejichž nákupu se bohužel nemusíme ani osobně potkat.sad

Detox mýho života

publikován 16. 9. 2020

Tento rok je pro mě rokem “zlomovým” a to v několika směrech. Rozeberu, ale zatím jen jeden zlom, který souvisí s mojí prací. Po 11 letech jsem se přestěhovala do nového bytu, který jsme si s přítelem pronajali. (Dyť píšu, že rozeberu jen jeden zlom. :-D) Stěhování z mé útulňoučké a vymazlené garsonky bylo velmi citové. Představa, že musím odejít, mě mnohokrát přivedla k pláči, ale věděla jsem, že se musím dívat dopředu a ne se pořád hrabat v tom, jak mi tu bylo krásně - samotný. Stěhovala jsem se podle svého tempa a to tempo mi zabralo skoro dva týdny! Skutečně jsem si to musela dávkovat. A poslední dávkou bylo stěhování oblečení. Přistoupila jsem totiž k radikálnímu detoxu šatníku! (Všechny moje klientky, které jsem kdy s touto službou obšťastnila, z celého srdce obdivuju a s pokorou se Vám klaním!!)

Co si vezmu na sebe? Téměř každou ženu stresuje tahle otázka.

publikován 6. 3. 2019

Ženy se chtějí líbit nejen mužům, ale pozor, i svému ženskému okolí. Je pro ně velmi důležité, když je někdo ocení. Svým způsobem jim pochvala podporuje sebevědomí a zlepšuje náladu. Dobrá nálada způsobí letmý úsměv na tváři a utvrdí je v tom, že dneska mají dostatek energie.

Chcete ohromit ženy s výběrem dárku? Věnujte aktivitu.

publikován 30. 11. 2018

Podle průzkumů si každá druhá žena přeje umět se pěkně nalíčit. S nejoblíbenějším kurzem líčení, který trvá 2,5 hodiny, se každá naučí správně líčit. Kurz je zaměřen na denní lehčí líčení, které ocení úplně každý.

Módní trendy podzim/zima 2018/2019

publikován 29. 8. 2018

Konec letní sezóny se nezadržitelně blíží a mě už dávno zajímá vývoj trendů na sezónu nadcházející. Prostudovala jsem trendy za vás a ve stručnosti vám jich 10 představím. Opět mě uspokojily tipy podle Vogue. No uspokojily…posuďte samy.

Módní trendy jaro/léto 2018

publikován 2. 1. 2018

Na počátku roku se vždycky probírám trendy nadcházející sezóny. Zajímá mě co zas nového vymysleli nejvlivnější návrháři planety. To se pak v určité míře projeví v obchodech kam všichni chodíme. Pojďte popustit uzdu inspiraci a třeba upotřebíte dávno odložené kousky, které teď budou prostě v kurzu. Tady je 10 trendů podle Vogue.

Pohádky

publikován 25. 12. 2017

To už je 25. prosince?! Jo je. Ale jsem klidná. V tichosti a relaxovaná prohlížím sled fotek v telefonu. Když se ohlédnu, kde můj rok 2017 začínal, tak to bylo období opatrného a pomalého našlapování, aby se něco nepokazilo.