Články

Ráda se vyjadřuji slovem a tak v této sekci naleznete nepravidelně vložené články o všem co se mi na profesionálním poli přihodilo, kde jsem byla a co zajímavého jsem četla nebo zažila. Budiž Vám to inspirací.

Módní trendy podzim/zima 2018/2019

publikován 29. 8. 2018

Konec letní sezóny se nezadržitelně blíží a mě už dávno zajímá vývoj trendů na sezónu nadcházející. Prostudovala jsem trendy za vás a ve stručnosti vám jich 10 představím. Opět mě uspokojily tipy podle Vogue. No uspokojily…posuďte samy.

Módní trendy jaro/léto 2018

publikován 2. 1. 2018

Na počátku roku se vždycky probírám trendy nadcházející sezóny. Zajímá mě co zas nového vymysleli nejvlivnější návrháři planety. To se pak v určité míře projeví v obchodech kam všichni chodíme. Pojďte popustit uzdu inspiraci a třeba upotřebíte dávno odložené kousky, které teď budou prostě v kurzu. Tady je 10 trendů podle Vogue.

Pohádky

publikován 25. 12. 2017

To už je 25. prosince?! Jo je. Ale jsem klidná. V tichosti a relaxovaná prohlížím sled fotek v telefonu. Když se ohlédnu, kde můj rok 2017 začínal, tak to bylo období opatrného a pomalého našlapování, aby se něco nepokazilo.

Večírkové tipy

publikován 6. 11. 2017

Noci se prodlužují a tak bude přibývat více party, různých večírků a pracovních akcí. A jako bych vás už teď slyšela:" No, to mám radost, zase nevím co na sebe!" A přesně proto jsem tu s inspirací, jak vypadat IN a co teď vlastně frčí. A začneme od hlavy.

Džínový trend pro rok 2017

publikován 31. 5. 2017

Texasky, džíny, rifle, modráky to je nekončící výčet jak nazývat modré kalhoty. Původně pracovní kalhoty amerických zlatokopů se dnes staly samozřejmostí pro každého. V šatních skříních jich najdete většinou hned několik kusů. Lidé si zkrátka už neumí ani představit, že by je neměly.

Jak se sbalit na 6 dní do Lisabonu

publikován 14. 5. 2017

Na začátku května jsem si dovolila krátkou dovolenou do překrásného portugalského města Lisabon. Už od začátku jsem si dala úkol, že pojedu s co nejméně věcma. Proto jsem musela dobře vybírat co si s sebou zabalím, aby mi to dobře ladilo. No, a protože mi nic nechybělo a ještě jsem dělala parádu, tak se o to s Vámi musím podělit. Třeba to někomu pomůže při cestování.

Praktické rady na vylepšení stylu a sebevědomí

publikován 2. 4. 2017

Jistě si vzpomenete, že jsem se minule rozepsala ohledně sebevědomí. Jak si ho vlastně dodat (dej sem proklik na ten poslední článek). Bylo tam 5 těžkých otázek, to uznávám, které jste si měla poctivě promyslet a pak si na ně odpovědět. Bylo vás pár, které mi psaly, že jako oukej, ale jak to udělat prakticky? Nemáš Petro nějakou konkrétnější radu? Mám. Tak tady máte ve stručnosti pár rad, které vím, že v praxi fungují. Okořenila jsem to i přímou řečí mých klientek. Třeba se v tom najdete taky. :-)

Nehty a jejich trendy 2017

publikován 31. 1. 2017

Trendy se objevují všude. Tak jako ostatní obory, móda, líčení, tak i nail art má svá IN a NEJ. Trendy na nehtech bych odvážně přirovnala k vlasům. Na nehtech tuto sezonu bude totiž frčet nejen přirozenost, ale také odvážné melírování neboli ombré.

Trendy v make-upu jaro/léto 2017

publikován 3. 1. 2017

Trendy jaro/léto 2017 Nová sezóna je vždy závanem něčeho nového a neotřelého. A tahle bude průletem historií. Aspoň tak to ukázalo mnoho módních návrhářů na Fashion weeks od New Yorku až po Prahu.

Dlouhé řasy

publikován 15. 10. 2016

Znáte to. Zazvoní Vám telefon a na druhé straně se ozve vytížená kamarádka a hned s nabídkou kávy. Nedalo se odolat. Do hodiny jsme se potkaly v restauraci a z kávy byla večeře. Nemohla jsem z ní spustit oči a hned mě napadlo se zeptat. “Ty máš nějak dlouhý řasy nebo se mi to zdá? Co si s nima udělala?” A Klárka ihned ochotně odpovídá. “Jo, to jsem ti taky chtěla vyprávět. Narazila jsem na skvělý sérum HAIRPLUS a takhle mi to vyrostlo!” Ihned jsem jí přinutila mi ho ukázat a hned, jak jsem přišla domů, tak jsem si ho vyhledala na internetu a objednala. Za týden bylo v mých rukách a já se rozhodla, že moje řasy budou taky takhle dlouhý.