Romantický look na Valentýna

článek byl publikován 11. 2. 2014

Romantický look na Valentýna

Michal Zelenka radí:

1. Po umytí do vlhkých vlasů naapkujeme a důkladně včešeme stylingovou pěnu Full Volume a vlasy v předklonu prosušíme a pročesáváme, abychom dostali maximum objemu.

2. Po vysušení vlasy natočíme na velké nahřívací natáčky nebo použijeme maxi kulmu a pramen po prameni natočíme, zafixujeme sponkami a necháme vychladnout.

3. Pak vlasy v předklonu pročešeme, pramen po prameni natupírujeme, a to hlavně u hlavy a na temeni. Použijeme pudr Super Dust, kterým zaprášíme kořínky a získáme tak absolutní objem a měkkost účesu.

4. Prsty upravíme temenní část a vlasy vyzdvihneme vzhůru a použijeme lak Infinium Strong pro pevnou a pudrovou fixaci.

5. Zakomponujeme stužku kolem hlavy.

Druhá varianta vychází z první úpravy. Použijeme úplně stejný postup, jen na závěr vlasy na temeni velmi lehce prsty sčešeme dozadu a zafixujeme sponkami. Rozvolníme prameny, abychom dostali měkkou texturu. Zbylé vlasy svážeme do velmi lehkého a ležérního rybího copu, upevníme gumičkou a zasypeme pudrem

Super Dust. Rukama rozvolníme jednotlivé prameny, nalakujeme a opět zakomponujeme stuhu do vlasů.

Irena Vavrušková doporučuje:

- tento jemný romanticky zvlněný účes je vhodný jak na Valentýnskou romantickou večeři, tak i na večírek.

1. Vlasy po umytí a důkladné hloubkové regeneraci opláchneme a vysušíme ručníkem. Po jednotlivých sekcích naneseme do vlasů celé hlavy tekuté termofixační tužidlo Pli.

2. Vlasy důkladně vyušíme fénem a jednotlivé prameny modelujeme kartáčem do slušivého tvaru a tím aktivujeme Pli .

3. Po dofoukání všech vlasů natočíme nepravidelné svislé prameny po celé hlavě na kulmu a vytočené prameny zafixujeme pinetami.

4. Po vychladnutí všech vlasů vyjmeme pinety a rozkartáčujeme vlasy všemi směry.

5. Vymodelujeme prsty výsledný tvar účesu s pěšinkou , který obličej zužuje a upevníme v zadní části do falešného nepravidelného  uzlu, který zafixujeme gumičkou, nebo pérky.

Velmi módním efektem je nechat ležérně vypadnout pár pramenů kolem obličeje, které zkrotíme voskovou pastou Tec-ni art Metallic Gloss, což vytvoří odlehčený look, dokonalou texturu a lesk.