Trendy v líčení podzim/zima 2013-14

článek byl publikován 15. 11. 2013

Trendy v líčení podzim/zima 2013-14

1) Přirozený makeup

Krásně sjednocená pleť, třeba za pomoci BB krému, jemně růžolící tváře, dokonale upravené husté obočí, béžovo-růžové stíny, husté řasy a matná rtěnka v neutrálním tónu to je mladost a svěžest letošní zimy. Na přehlídkových molech tento make-up použil třeba Valentino.

2) Linky

Stále živý trend. Linky, linečky. Nejlépe gelové nanesené sešikmeným štětečkem. Jejich výhoda je, že se dají roztírat do kouřova. Linku můžete také nanést v podobě fixu. Tuto variantu bych doporučila ženám, které se nechtějí vzdát linek ani když mají zapadlé oči.

3) Barevné rty

V poslední době moje neoblíbenější obměna líčení. Lehce zvýrazněné oči, sjednocená pleť a k tomu v zářivých tónech dle nálady vysoustružené rty. Konturovací tužka pomůže udržet správný tvar a dokonce pomůže rty i trochu zvětšit. Novou podmanivou kolekci uvedla na podzimní trh značka L‘Oréal Paris pod názvem Caresse by Color Riche. Určitě vyzkoušejte!

CARESSE by Color Riche

Smyslné odstíny a lehký dotek luxusu na vašich rtech

Nudí vás tradiční rtěnka, fádní odstíny s příliš těžkou a nepoddajnou texturou? Rozmazlete své rty a objevte novou generaci rtěnek a lesků na rty Caresse od L´Oréal Paris. Smyslné odstíny odhalí vaši osobnost takovou, jaká doopravdy je – svůdná, něžná a odvážná.

Caresse, nová generace rtěnek a lesků na rty, přináší vašim rtům kouzlo nevinného půvabu a svůdnosti. Rtěnky a lesky Caresse dodají vašim rtům pocit vzdušné lehkosti. Ultra jemná a lehká struktura, která se snadno nanáší, bude vaše rty hýčkat na každém kroku.

Díky elegantní rtěnce Caresse Rouge zvýrazníte rty v neuvěřitelně svěžích a živých barvách. Rtěnka obsahuje vysokou koncentraci lehkých zářivých olejů, tzv. high-shine oils a díky tomu má konzistenci téměř jako balzám. Zažijte hedvábně jemnou aplikaci díky olejovému složení, které vaše rty hydratuje a dodá jim lesk. U Caresse Rouge si můžete vybrat z celkem 12 odstínů tu jedinečnou rtěnku, která dokonale vystihne vaši osobnost a podtrhne váš půvab.

S lesky na rty Caresse Shine vytvoříte dojem nevinné svůdnosti. Osm odvážných a výrazných odstínů dodá rtům brilantní lesk a zářivou barvu, která podtrhne vaši eleganci a šarm. Lesky Caresse Shine obsahují 30 % vody a 60 % odlehčených olejů, takže umožňují sametově hebkou aplikaci a poté lehoučký pocit na vašich rtech.

Doporučená maloobchodní cena: Caresse Shine, Caresse Rouge 199,90 Kč