Články

Ráda se vyjadřuji slovem a tak v této sekci naleznete nepravidelně vložené články o všem co se mi na profesionálním poli přihodilo, kde jsem byla a co zajímavého jsem četla nebo zažila. Budiž Vám to inspirací.

Trendy v líčení na jaro/léto 2016

publikován 2. 1. 2016

Základ trendů na sezónu jaro/léto 2016 je zdravá přirozená pleť. Líčení by mělo působit jako nenalíčená tvář s atributy, které patří mladé pleti. Důraz je kladen na kvalitně zpracovaný podklad. Pak už stačí jen zvýraznit obočí, použít světlou tužku do oka, nalíčit řasy, lehce tváře a zvolit přirozenou barvu na rty.

Bilancování

publikován 23. 12. 2015

Vánoce a konec roku jsou vždycky velmi emoční záležitost. Letos se k tomu ještě přidává úplněk, který vše vyšponuje do maxima. Já nevím, jak Vy, ale já se ke konci roku stávám pamětníkem. Přemýšlím a vzpomínám na výzvy, které mi život přichystal. Vymýšlím nové služby a náměty mi jedou hlavou. Ano, bilancuji a kalkuluji a při tom se snažím zregenerovat a načerpat sílu. Myslím, že to tak nějak ke konci roku patří. Dny se sice začaly pomalinku prodlužovat, ale i tak je brzo tma a času na přemýšlení je dost.

Vánoce a dárky

publikován 29. 11. 2015

A je to tady! Vánoce na krku. Já nevím jak vy, ale já mám pocit, že čím víc jsem starší, tím rychleji ten čas letí. A už zase přemýšlím, co komu dát pod stromeček. Jaký orginální a nevšední dárek zvolit. No, já si s tím asi ještě chvilku lámat hlavu budu, ale vy už nemusíte! Stačí navštívit můj SHOP. Tady je pár tipů.

Berdychovi

publikován 28. 10. 2015

Dnešní focení s manželi BERDYCHOVÝMI bylo pohlazením. Po Všechnopárty, kde jsem vyprávěla, jaké to bylo líčit Tomáše na focení pro charitativní projekt na pomoc Kojeneckého ústavu v Krči, mi tuto práci produkce vydavatelství Mafra ušila, zdálo by se, skoro na přání. Byla to však náhoda.

Jak jsem byla u Šípa

publikován 19. 10. 2015

Jo, opravdu jsem byla hostem ve Všechnopárty! Asi na to jen tak nezapomenu. To jsem Vám šla takhle jednou po Vinohradské třídě a zazvonil mi telefon. Na druhé straně se ozval příjemný ženský hlas. „Dobrý den, tady produkce pořadu Všechnopárty, mluvím s Petrou Šestákovou? Rádi bychom vás pozvali do našeho pořadu jako hosta.“ V podstatě v tuhle chvíli jsem přestala dýchat a začaly se mi klepat ruce. "Ano, to jsem já.

Jak jsem pomáhala u filmu

publikován 26. 8. 2015

Můj bratr David je maskér, takže také „od fochu“, a u filmu se pohybuje už dávno s lehkostí. Zrovna před pár dny mi zavolal, že by potřebovali pomoc ráno s komparzisty. Natáčí se nový film „Teorie tygra“. Víc o projektu nevím, jen to, že má hvězdné obsazení: Eliška Balzerová, Táňa Vilhelmová, Iva Janžurová, Jiří Bartoška a tak dále.

Neholené podpaží – symbol svobody?

publikován 28. 7. 2015

Neholené podpaží, návrat k přírodě a přirozenosti. Říkám si, je to vůbec možné? Všichni víme, že chlupy v podpaží a jinde nám pán bůh nenadělil bezdůvodně. Chlupy mají svoji funkci a odůvodnění. Pubické ochlupení je jedním ze znaků, že jedinec je schopný se rozmnožovat a shromažďují se v něm feromony, chlupy v podpaží navíc odvádějí pot.

Mamapartner Day

publikován 9. 7. 2015

Milé ženy, maminky a manželky, cítíte se unavené, vystresované a bez nálady? Máte pocit, že veškerý čas věnujete druhým a na sebe jaksi zapomínáte? Pak je čas pohladit smysly a prožít aspoň jeden den opravdu po svém! Srdečně Vás zvu na Mamapartner Day.

Všechno, co jste chtěli vědět o obočí a báli jste se zeptat

publikován 27. 6. 2015

Základní trendy se tvoří na přehlídkových molech, kdy návrháři přicházejí nejen s kolekcemi oblečení, ale mají i vizi líčení. Poslední roky je kladen velký důraz i na vzhled obočí. Zatímco ještě vloni bylo trendy výrazné až huňaté obočí, letos dochází k jeho zjemnění a důraz je kladen především na přesné linie.

Praní a čištění

publikován 10. 3. 2015

Aby vám oblečení vydrželo pěkné a nezapíralo se rychlostí světla je potřeba k nim přistupovat šetrně a s láskou. Volbou pracího prášku a programu na pračce docílíte toho, že milované kousky buď zůstanou fit a nebo je po prvním praní pošlete rovnou na charitu.

Džíny

publikován 19. 2. 2015

Ano, nejsem jejich fanda. Ale, když o tom přemýšlím, tak se mi džíny vlastně líbí. Zkombinované s nadčasovou bílou klasickou košilí nebo bílým tílkem mi dokonce přidají sexy. (horní foto zdroj: LINDEX.com)