Články

Ráda se vyjadřuji slovem a tak v této sekci naleznete nepravidelně vložené články o všem co se mi na profesionálním poli přihodilo, kde jsem byla a co zajímavého jsem četla nebo zažila. Budiž Vám to inspirací.

Červený koberec

publikován 26. 5. 2016

Festival v Cannes Před 17 lety jsem v Cannes byla. Dodnes na mě tahle dovolená zanechala stopu. Kolonáda, kterou jsem znala jen z filmů, lemovaná drahými a luxusními obchody a pláž s prouhatými lehátkami. Na každém rohu jsem čekala, že na mě musí vykouknout nějaká holywoodská hvězda.

Jako Leonardo Da Vinci...

publikován 27. 1. 2016

Říkám to pořád, líčení je jako malování obrazu a bez štětců to zkrátka nejde. Proto má vizážista zásobu desítky štětců a z nich vybírá na jednotlivé úkony ty nejvhodnější. Je to taková alchymie, to přiznávám. Ale jak se v tom má obyčejná žena zorientovat?

Trendy v líčení na jaro/léto 2016

publikován 2. 1. 2016

Základ trendů na sezónu jaro/léto 2016 je zdravá přirozená pleť. Líčení by mělo působit jako nenalíčená tvář s atributy, které patří mladé pleti. Důraz je kladen na kvalitně zpracovaný podklad. Pak už stačí jen zvýraznit obočí, použít světlou tužku do oka, nalíčit řasy, lehce tváře a zvolit přirozenou barvu na rty.

Bilancování

publikován 23. 12. 2015

Vánoce a konec roku jsou vždycky velmi emoční záležitost. Letos se k tomu ještě přidává úplněk, který vše vyšponuje do maxima. Já nevím, jak Vy, ale já se ke konci roku stávám pamětníkem. Přemýšlím a vzpomínám na výzvy, které mi život přichystal. Vymýšlím nové služby a náměty mi jedou hlavou. Ano, bilancuji a kalkuluji a při tom se snažím zregenerovat a načerpat sílu. Myslím, že to tak nějak ke konci roku patří. Dny se sice začaly pomalinku prodlužovat, ale i tak je brzo tma a času na přemýšlení je dost.

Vánoce a dárky

publikován 29. 11. 2015

A je to tady! Vánoce na krku. Já nevím jak vy, ale já mám pocit, že čím víc jsem starší, tím rychleji ten čas letí. A už zase přemýšlím, co komu dát pod stromeček. Jaký orginální a nevšední dárek zvolit. No, já si s tím asi ještě chvilku lámat hlavu budu, ale vy už nemusíte! Stačí navštívit můj SHOP. Tady je pár tipů.

Berdychovi

publikován 28. 10. 2015

Dnešní focení s manželi BERDYCHOVÝMI bylo pohlazením. Po Všechnopárty, kde jsem vyprávěla, jaké to bylo líčit Tomáše na focení pro charitativní projekt na pomoc Kojeneckého ústavu v Krči, mi tuto práci produkce vydavatelství Mafra ušila, zdálo by se, skoro na přání. Byla to však náhoda.

Jak jsem byla u Šípa

publikován 19. 10. 2015

Jo, opravdu jsem byla hostem ve Všechnopárty! Asi na to jen tak nezapomenu. To jsem Vám šla takhle jednou po Vinohradské třídě a zazvonil mi telefon. Na druhé straně se ozval příjemný ženský hlas. „Dobrý den, tady produkce pořadu Všechnopárty, mluvím s Petrou Šestákovou? Rádi bychom vás pozvali do našeho pořadu jako hosta.“ V podstatě v tuhle chvíli jsem přestala dýchat a začaly se mi klepat ruce. "Ano, to jsem já.

Jak jsem pomáhala u filmu

publikován 26. 8. 2015

Můj bratr David je maskér, takže také „od fochu“, a u filmu se pohybuje už dávno s lehkostí. Zrovna před pár dny mi zavolal, že by potřebovali pomoc ráno s komparzisty. Natáčí se nový film „Teorie tygra“. Víc o projektu nevím, jen to, že má hvězdné obsazení: Eliška Balzerová, Táňa Vilhelmová, Iva Janžurová, Jiří Bartoška a tak dále.

Neholené podpaží – symbol svobody?

publikován 28. 7. 2015

Neholené podpaží, návrat k přírodě a přirozenosti. Říkám si, je to vůbec možné? Všichni víme, že chlupy v podpaží a jinde nám pán bůh nenadělil bezdůvodně. Chlupy mají svoji funkci a odůvodnění. Pubické ochlupení je jedním ze znaků, že jedinec je schopný se rozmnožovat a shromažďují se v něm feromony, chlupy v podpaží navíc odvádějí pot.

Mamapartner Day

publikován 9. 7. 2015

Milé ženy, maminky a manželky, cítíte se unavené, vystresované a bez nálady? Máte pocit, že veškerý čas věnujete druhým a na sebe jaksi zapomínáte? Pak je čas pohladit smysly a prožít aspoň jeden den opravdu po svém! Srdečně Vás zvu na Mamapartner Day.

Všechno, co jste chtěli vědět o obočí a báli jste se zeptat

publikován 27. 6. 2015

Základní trendy se tvoří na přehlídkových molech, kdy návrháři přicházejí nejen s kolekcemi oblečení, ale mají i vizi líčení. Poslední roky je kladen velký důraz i na vzhled obočí. Zatímco ještě vloni bylo trendy výrazné až huňaté obočí, letos dochází k jeho zjemnění a důraz je kladen především na přesné linie.