Články

Ráda se vyjadřuji slovem a tak v této sekci naleznete nepravidelně vložené články o všem co se mi na profesionálním poli přihodilo, kde jsem byla a co zajímavého jsem četla nebo zažila. Budiž Vám to inspirací.

Byla jsem v rozhlase.

publikován 12. 10. 2014

Na pozvání paní Stáni Lekešové jsem byla pozvána v pátek 10. října do rozhlasu k debatě o odívání a mé nové knize.

Vyšla mi nová kniha!

publikován 22. 9. 2014

Ač se to nezdá, organizace šatníků, skříní a šuplíků je důležitou součástí života. Práce na novém uspořádání je vlastně psychologickou očistou s nádechem duchovna, kterou jednou za čas potřebuje každý z nás. Proč tedy nevyužít malou zkratku k „cíli“, kterou nabízí právě tato kniha.Ač se to nezdá, organizace šatníků, skříní a šuplíků je důležitou součástí života. Práce na novém uspořádání je vlastně psychologickou očistou s nádechem duchovna, kterou jednou za čas potřebuje každý z nás. Proč tedy nevyužít malou zkratku k „cíli“, kterou nabízí právě tato kniha.

Krásné nehty jako mají Gejši

publikován 21. 8. 2014

Tento unikátní typ úpravy přírodního nehtu má dlouhou historii a objevil se před stovkami let v Japonsku. Aristokratky, které chtěly mít upravené a zdravé nehty, hledaly způsob jednoduché péče s jasným efektem. Jejich tajná metoda se dostala mezi gejši, které ji také začaly používat. Tajemství bylo prozrazeno a přežilo staletí díky tradování z generace na generaci mezi ženami. Teď máme možnost  podobným způsobem pečovat o nehty i my!

Podzimní trend v líčení

publikován 8. 8. 2014

Od září uvádějí kosmetické společnosti nové trendy v líčení na podzim/zimu. Poukážu na velmi povedený a jednoduchý look značky Giorgio Armani, který nese název “Fade to Grey“.

Hurá v září na UNIQUE FASHION WEEK!

publikován 1. 8. 2014

Na konci července jsem byla pozvána na tiskovou konferenci k velkolepé akci Unique Fashion Week 2014. Tradiční módní projekt, který poběží celý týden od 8. – 14. Září v Praze, nezastínila ani drobná změna názvu.  

Síla květin

publikován 19. 6. 2014

Fauna a flóra neúnavně inspiruje módní návrháře a ovlivňuje převážně letní trendy. Květiny frčí už několikátou sezónu. 

Parafínové zábaly rukou

publikován 14. 6. 2014

V letní sezóně patří pokožka rukou k těm nejzatíženějším. Všechny ženy se kromě běžných domácích prací navíc vrhnou do úprav na zahrádce. Mnohokrát za den si ruce namáčí a myjí. Jde o vysokou zátěž, ale málokterá žena si to uvědomuje. Mé klientky si pak stěžují na vysušenou pokožku, záděry a lámavé nehty, které se třepí. Bezděky nám ruce slouží, ale my jim to nijak nevracíme. Aplikace krému nepostačuje. Je potřeba jít více do hloubky. 

Romantický look na Valentýna

publikován 11. 2. 2014

Vytvořte si doma romantický look podle rad mých přátel, ambasadorů L'Oréal Professionnel Michala Zelenky a Ireny Vavruškové. Vypadat úchvatně v tento romantický den je tak snadné. Hrajte si s vlasy a nechte se inspirovat jejich radami.....

Organizace šatníku | 1. část

publikován 9. 1. 2014

Organizování oblečení je moje soustavná práce. Mám na mysli můj osobní šatník.Taky vás to štve, že máte skříň plnou oblečení a ráno stojíte před ní a nevíte co na sebe? Jo, já to mám taky tak. Podělím se s vámi o pár mých triků, jak lépe s oblečením a skříní pracovat.

Jaro je tu!

publikován 4. 1. 2014

Opravdu už teď v lednu je jasné jaké budou trendy na jaro/léto 2014 a to díky Pařížskému Fashion Week.