Články

Ráda se vyjadřuji slovem a tak v této sekci naleznete nepravidelně vložené články o všem co se mi na profesionálním poli přihodilo, kde jsem byla a co zajímavého jsem četla nebo zažila. Budiž Vám to inspirací.

Romantický look na Valentýna

publikován 11. 2. 2014

Vytvořte si doma romantický look podle rad mých přátel, ambasadorů L'Oréal Professionnel Michala Zelenky a Ireny Vavruškové. Vypadat úchvatně v tento romantický den je tak snadné. Hrajte si s vlasy a nechte se inspirovat jejich radami.....

Organizace šatníku | 1. část

publikován 9. 1. 2014

Organizování oblečení je moje soustavná práce. Mám na mysli můj osobní šatník.Taky vás to štve, že máte skříň plnou oblečení a ráno stojíte před ní a nevíte co na sebe? Jo, já to mám taky tak. Podělím se s vámi o pár mých triků, jak lépe s oblečením a skříní pracovat.

Jaro je tu!

publikován 4. 1. 2014

Opravdu už teď v lednu je jasné jaké budou trendy na jaro/léto 2014 a to díky Pařížskému Fashion Week.

Nehty přirozené nebo potažené gelem?

publikován 30. 12. 2013

Před mnoha lety jsem získala certifikát na nehtový design. Naučila jsem se prodlužovat nehty pomocí tipů, pak na šablony nebo jen potáhnout tenčí vrstvou gelu přírodní nehet. Po mnoho let jsem si nedokázala představit, že ruce, které díky líčení neustále vystavuji objektivům a očím, mohu mít i bez „gelové francie“.

Jak pečovat o pleť

publikován 15. 11. 2013

Správná péče opleť je základ zdravé a zářivé pleti. Nikdy tyto kroky nepodceňujte. Péče by měla vypadat následovně. Důležité je zvolit si správnou pleťovou řadu, která odpovídá vašemu typu pleti, suchá, smíšená mastná nebo třeba problematická až aknózní. Na trhu je velké množství výrobků, záleží jen na Vaší peněžence. Vždy se poraďte s proškoleným personálem! Dobré je využít vzorečků krémů.