Boty, které musíte toto léto mít!

článek byl publikován 2. 4. 2015

Boty, které musíte toto léto mít!

(foto: www.bstore.com.au)

A nemusíte se vůbec bát obout je k šatům, sukním nebo kostýmku.

Hipsterské sandále

(Deichmann)

(Asos-Fresh OUT THE BOX)

Aneb pohodlnost nadevše. Pamatuju tyhle boty pod názvem BAMA. Připadaly mi tehdy obří, neforemný a nelichotivý. Vlastně zdravotní obuv pro babičky. Ejhle, uběhlo 20 let a je to trend jak bič. Nač si lámat kosti v nártu, když i na významné společenské akce můžete rovnou v takovéhle, nohy šetřící obuvi. Jen mít na to ty “koule”.

Espadrilky

(Pepe Jeans)(Zoot - Desigual)

Jde jednoduše (po česku) o plátěnky s podrážkou vyrobenou z lana. Pocházejí už ze 14. století z Pyrenejí. Název vznikl podle trávy, ze které se podrážka vyráběla - espart. Do dnešního 21. století prošly řadou změn a tak je můžete vidět jako sandály, boty na klínku, či mega klínu. Boty jsou to lehké a dají se pořídit levně. Díky tomu, jich můžete vlastnit hned několik párů. Můžete si pohrát s jejich barevností a výrazným potiskem.

Tenisky

(Deichmann)(Zoot-Pieces Jacinda)

(Asos - DACRE)

Už samotný módní sportovní trend z loňského roku naznačil, že zřejmě všichni máme běhat a chodit do fitka i během polední pauzy. Proto můžete směle k legínám, k šatů nebo ke kostýmku do práce, zařadit tenisky. Jste-li romatička nechte je rozkvést. Opravdu ráda běháte? Tak se ani po ranním běhu nemusíte přezouvat a do práce můžete rovnou z rozcvičky!