Dlouhé řasy

článek byl publikován 15. 10. 2016

Dlouhé řasy

Znáte to. Zazvoní Vám telefon a na druhé straně se ozve vytížená kamarádka a hned s nabídkou kávy. Nedalo se odolat. Do hodiny jsme se potkaly v restauraci a z kávy byla večeře. Nemohla jsem z ní spustit oči a hned mě napadlo se zeptat. “Ty máš nějak dlouhý řasy nebo se mi to zdá? Co si s nima udělala?” A Klárka ihned ochotně odpovídá. “Jo, to jsem ti taky chtěla vyprávět. Narazila jsem na skvělý sérum HAIRPLUS a takhle mi to vyrostlo!” Ihned jsem jí přinutila mi ho ukázat a hned, jak jsem přišla domů, tak jsem si ho vyhledala na internetu a objednala. Za týden bylo v mých rukách a já se rozhodla, že moje řasy budou taky takhle dlouhý.

Po prvním večerním natření jsem se bála, aby mě nějak nepálilo víčko, mám přeci jenom citlivé oči. Mile mě překvapilo, že mě jen lehce “lechtal” nános (nanáší se jako tekuté linky), ale žádná další hororová situace nenastala :-) Pravidelné nanášení séra jsem zakomponovala jako další krok při mazání obličeje nočním krémem. Stala se z toho rutina. Po asi 14 dnech se mi zdálo, že se až tak moc neděje. V aplikaci jsem vytrvale pokračovala a zas tak moc se v zrcadle nestudovala. Pak jsem se viděla se známou a následovala stejná reakce jakou jsem měla já u Klárky. A musela jsem se smát. Ono to opravdu funguje! Nutností je pravidelná denní rutina nanášení a to na noc. Pokud to vydržíte, tak vám ručím, že se řas taky dočkáte. Sérum HAIRPLUS mě natolik přesvědčilo, že jsem vyhledala dovozce a rozhodla se ho nabízet i mým klientkám - VÁM a to za velmi přijatelnou cenu na trhu. Možnost objednat si ho máte zde.

Dozvěděla jsem se jak to vlastně funguje a dovolím si vám to laicky převyprávět. Sérum obsahuje dvě základní složky. Výtažek ze ženšenu, který zařídí lehoučké dočasné pálení a tím prokrví pokožku. No a pak sérum obsahuje biopeptidy, které způsobí, že udrží kořínek řasy po celou dobu růstového vývoje. Tím pádem se dočkáte celé vývojové fáze řas a vidíte je delší a máte jich i více. Jsou tam pak ještě další složky, který vyživují řasy, ale tím vás už nechci zatěžovat. Kažopádně zapoměňte na lepení umělých řas a vyzkoušejte tuhle pecku. DOPORUČUJI!