Jak se sbalit na 6 dní do Lisabonu

článek byl publikován 14. 5. 2017

Jak se sbalit na 6 dní do Lisabonu

Na začátku května jsem podnikla krátkou dovolenou do překrásného portugalského města Lisabon. Už od začátku jsem si dala úkol, že pojedu s co nejméně věcma. Proto jsem musela dobře vybírat co si s sebou zabalím, aby mi to dobře ladilo. No, a protože mi nic nechybělo a ještě jsem dělala parádu, tak se o to s Vámi musím podělit. Třeba to někomu pomůže při cestování.
 

Základem je volit takové oblečení, které k sobě ladí barevně. Určete si nejlépe tři barvy a začněte vybírat ze skříně. Při odletu jsem na sobě měla to nejteplejší oblečení. Hravě jsem se tedy zabalila do mini kufříku.

Můj outfit při odletu:
dlouhá bílá košile, modrý svetr, párka, jegíny, tenisky, batoh

Další zabalené věci byly:
Bílé šaty s dlouhým rukávem, které se dají shrnout.
Pruhované šaty
Sukně
Bílé tílko
Džínová bunda
Sandále
Malá kabelka


Zdroj: ECCO, Beshop, Deichmann, Promod
Při procházkách městem jsem měla v batůžku srolovanou párku, kdyby se náhle ochladilo. Dá se totiž vzít i přes šaty a vypadá to cool. Ať jsem vzala na sebe cokoli, vždy jsem k tomu měla hned další kombinaci. Například sukni s tílkem a přes to džísku. Nebo sukni a dlouhou bílou blůzu zavázanou v pase na uzel. Nebo prouhaté šaty a na ramenou přehozený modrý svetr.

Rada!
Volte kožené tenisky, aby vás nepřekvapil ani déšť! Plátěnky snadno promoknou. Jo, a nebojte se je kombinovat i k šatům. :-)


Zdroj: ZARA, 3x ZOOT, Veromoda

Vidíte, je to snadné sbalit se na lehko a i tak jsem oblečení měla dostatek!

Krásné léto
Petra