Krásné nehty jako mají Gejši

článek byl publikován 21. 8. 2014

Krásné nehty jako mají Gejši

Tento unikátní typ úpravy přírodního nehtu má dlouhou historii a objevil se před stovkami let v Japonsku. Aristokratky, které chtěly mít upravené a zdravé nehty, hledaly způsob jednoduché péče s jasným efektem. Jejich tajná metoda se dostala mezi gejši, které ji také začaly používat. Tajemství bylo prozrazeno a přežilo staletí díky tradování z generace na generaci mezi ženami. Teď máme možnost  podobným způsobem pečovat o nehty i my!

P.Shine – japonská manikúra, totiž obsahuje výhradně přírodní ingredience bez syntetických náhražek jako jsou křemen z Japonského moře, vitamíny, včelí vosk a keratin. Péče je hloubková, uzavře póry v nehtové ploténce a tím jsou nehty pružnější, pevnější a odolnější. Méně nasákají vodu a mají krásnou barvu s vysokým leskem! Ošetření je vhodné pro lámavé a tenké nehty, které mají tendenci se štěpit. Nedoporučuji je na nehty zatížené odstraněním gelových nehtů. Nehtová ploténka je příliš poškozená a při samotné aplikaci – zalešťování, by mohlo teplo a tlak působit bolest.

P.shine doporučuji i mužům! Ano krásné a upravené ruce jsou i v bussinesu pro muže velmi důležité.

A jak na to? Snadno. Doporučuji zakoupit si ošetřující sadu domů (http://www.nehtik.cz/55-p-shine-japonska-manikura). Péče je snadná a zvládne jí i bez proškolení každá žena.

Nejdříve se pomocí pilníků upraví tvar nehtu (zelená strana) a růžovou stranou pilníku, která je velmi jemná „odmastí“ (opiluje) povrh nehtu.  Nebojte se, je to velmi velmi jemné. J Pak se přistoupí ke kroku číslo jedna a za pomocí jelenicové leštičky se zapracuje pasta do všech nehtových plotének. Ve druhém kroku vyměníte jelenicové leštičky a z kalíšku růžového budete zalešťovat pudr. Nehty se překrásně lesknou jako by byly nalakované bezbarvým lakem. Nakonec přiloženým hadříkem nehty dočistíte. A máte hotovo!

TIP! Pokud se vám díky častému používání krému na ruce lesk ztratí, stačí nehty vyleštit ručníkem nebo „o kalhoty“. Ošetřený nehet lesk v sobě pořád nese.

No a ty dámy, které nemají chuť a náladu leštit si nehty „samo domo“, tak si službu určitě objednejte ve vašem kosmetickém salónu a nebo u mě! J Stačí péči opakovat přibližně jednou za měsíc.

Zdroj fotek: en.wikipedia.com