Nehty a jejich trendy 2017

článek byl publikován 31. 1. 2017

Nehty a jejich trendy 2017

Trendy se objevují všude. Tak jako ostatní obory, móda, líčení, tak i nail art má svá IN a NEJ. Trendy na nehtech bych odvážně přirovnala k vlasům. Na nehtech tuto sezonu bude totiž frčet nejen přirozenost, ale také odvážné melírování neboli ombré.

Přirozeně upravené nehty podle trendů, by měly mít jemně růžovou, béžovou nebo okrovou barvu. No a aby to nebyla nuda, tak kreativní umělci navrhli, umístit na takhle krásné jednoduché nehty třeba putík, čárku nebo obdélníček.

Zajímavostí a pro mě novinkou je, orámovat nehet kolem dokola a to takovým způsobem že vypadá jako v rámečku. Kdo je více odvážný a hlavně má dostatek času, může se pustit do většího díla a to grafické bloky. Je to inspirace 60 léty.
Chce to ale opravdu čas a všechny vrstvy nechat dobře zaschnout, aby byl efekt co nejlepší. Dalším trendem je metalický lak a to v tmavých barvách. Tmavě modrá, šedá a nebo rudá. To jsou barvy sezóny. Co mám ráda je technika obmré. Poslouží tři odstíny laků od světlého po tmavou. Vyberta zkrátky ty, které máte nejraději. Na roh ploché houbičky nanesete nad sebe jednotlivé čárky. Musí se dotýkat. Pak jednoduše roh obtisknete na nehet a nail omré je na světě.

Hrajte si po večerech, je to zábava!

zdroj: glamour.com (5x), harpersbazaar.com (4x)