Po(d)vedený Vánoce 2020

článek byl publikován 20. 11. 2020

Po(d)vedený Vánoce 2020

V téhle době, která je tak nějak naruby si musíme poradit s vánočními dárky přes internet. A proto mi dovolte, abych vám přinesla nápady na dárky z mého portfolia pro vás, případně pro vaše blízké, při jejichž nákupu se bohužel nemusíme ani osobně potkat.

První horkou novinkou je náš knižní počin
Teena aneb Skutečný průvodce pro holky.

Deníkový průvodce pro slečny 11-15 let!
Kniha obsahuje 33 témat, která pomohou
k bezstarostnému proklouznutí skrze pubertu.

Chtěly jsme dnešním slečnám nabídnout knihu, na niž se mohou s důvěrou obracet s otázkami spojenými s dospíváním a která bude zároveň čtivá a poutavá. Průvodce jsme proto propojily s fiktivním deníkem třináctileté, respektive čtrnáctileté hrdinky, který otevírá nejrůznější témata od nespokojenosti s vlastním vzhledem a nízkým sebevědomím až po rodinné vztahy, rozvod rodičů, problémy ve třídě, hledání motivace či nakládání s penězi a který bude mladým slečnám při čtení připomínat, že potíže, které jim přicházejí do cesty, jsou společné většině jejich vrstevnic.

Kniha a balíčky zde         Jen kniha objednat zde


Dárkové vouchery na Kurzy líčení

Pro vás nebo pro vaše ženské příbuzné jsou naprosto ideální volbou.


Nabízím Kurz líčení pro dívky (ideální 9-14 let) dále Kurz líčení I. - denní styl (skvělé pro ženy 15-55)
Kurz líčení s Rituálem péče o pleť (vhodné pro ženy 35+)
Vouchery jsou opatřeny kódem a jejich platnost je do konce června 2021. Rezervace termínů se pak provádí pomocí mých webových stránek. Je to velmi jednoduchý způsob objednávání.

Objednávky zde

Detox šatníku

I v covid době se dá dělat tak zvaně “na svém”. Času je hodně a tak se dá “tunit” a vyklízet třeba nepotřebné oblečení ze skříně. Budu vám poradním hlasem, vaším průvodcem při téhle proměně. Nevím jestli to víte, ale když si uklidíte ve skříni jako byste si uklidily samy v sobě. Prázdný prostor pak vyplní kreativní energie a kdo ví třeba přijdete na nový nápad jak se začít živit jinak! Ano, skutečně i tohle dokáže dokonalý detox vaší skříně.

Objednávky zde

Moc děkuji, že mě podpoříte a přeji Vám vše dobré.

S láskou Vaše Petraheart