Představení

Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu oděvní. Po škole jsem pracovala více v reklamě, ale osud mě vrátil zpět na cestu vizáže a stylistiky. Zde se pohybuji již od roku 2001. V roce 2008 jsem pracovala také jako módní redaktorka v časopise JOY. Sbírala jsem zkušenosti při různých typech focení a měla jsem velké štěstí na známé osobnosti a kvalitní profesionální fotografy. V roce 2016 jsem se stala hlavní vizážistkou a stylistkou firmy ORIFLAME Česká republika. Spolupráce byla velmi široká a působila jsem nejen jako lektor tématických školení, ale objevila jsem se i v katalogových kampaních.

Až časem jsem pochopila, že se cítím dobře v poradenství. Proto jsem vymyslela zajímavé služby pro ženy, které vnímám jako své know-how. Díky vystupování v médiích jsem se otrkala i před kamerou. Za svůj nejkrásnější zážitek považuji pozvání do talkshow pana Karla Šípa - Všechnopárty v České televizi. Článek o tom, jaké to bylo najdete zde.
 

V listopadu 2021 jsem zrekonstruovala ateliér na kurzy líčení a vzniklo velmi inspirativní Make-up studio Šestá krása, které je instafriendly se selfie koutky v japonském stylu. Celé studio jsem měla jako obraz ve své hlavě asi měsíc a stále jsem na to musela myslet. Zjistila jsem, že kreativní činnost s japonskou inspirací mne hluboce naplnila. Podle reakcí si dovolím tvrdit, že se to podařilo a vzniklo místo, kde ženy získají své sebevědomí zpět!

Moje nejoblíbenější a nejžádanější služby

Zážitkový kurz líčení
Detox šatníku
Petry Days

Publikační činnost

Rok 2020 byl zlomový i pro mne. Vydaly jsme spolu s Veronikou Tichou alias Vera de Nera knihu Teena aneb Skutečný průvodce pro holky. Pro mě to je třetí kniha a je ve všech ohledech výjimečná. Vydáváme si jí sami a také se sami staráme o distribuci. Je to ta nejnáročnější možnost, jak dnes knihy vydávat, ale o to více zkušeností sbíráme.

První polovinu knihy tvoří právě Teenin otevřený deník, kam si Teena zapisuje všechny důležité události či pocity, které zrovna prožívá. Druhou část knihy pak představuje ucelený průvodce pro náctileté se spoustou cenných tipů, návodů, pohledů a rad celkem k 33 tématům týkajících se nejen puberty.
Knihu TEENA objednávejte ZDE
 

V roce 2015 vyšla má druhá kniha Detox šatníku aneb Najděte svůj styl.

"Podle systému feng-šuej platí, že uklidíš-li si v bytě, je to jako by sis uklidil sám v sobě. A přesně to je ten důvod, proč se věnovat reorganizaci svých šuplíků. Vždyť rovnáním a zpřehledňováním svých skříní rovnáme a zpřehledňujeme i svůj život. Umění v organizaci šatníku je základ pro spokojený život a nalezení vlastního stylu. Publikace vás provede bezbolestně všemi fázemi. Poradí vám, jak si udělat čistku ve skříni, dodá vám odvahu ke zbavení se věcí, které už dávno nenosíte a tím i získáte radost z každodenní volby oblečení. Čeho se tedy bojíte? Vždyť stačí udělat první krok."

Toť oficiální představení. Pocity uvnitř mě, zvláštní... něco mezi těšením a obavami. Ale obavy byly hned rozptýleny, když jsem knihu dala přečíst pár známým, každý se smál. Každý zhodnotil, že přesně tohle potřebuje udělat. Vyházet hromadu oblečení. Tak mě to potěšilo, že jsem se trefila do doby, kdy se lidi kolem mě zamýšlí nad svými věcmi. Řeší, že chtějí to i to vyhodit, ale neví jak přesně postupovat. Prodávat či házet do kontajnerů... No a tohle vše tam najdete. Doufám, že i vám se bude líbit. :-)

Knihu seženete zde třeba i s mým věnováním :-) nebo v každém dobrém knihkupectví.


V roce 2008 jsem vydala první knihu Obrazová příručka o líčení (vyšlo u společnosti Grada Publishing).
Tuto knihu už v knihkupectvích nenajdete, je vyprodaná. Mám jen posledních 20 ks exklusivně k doprodeji zde.

Mýma rukama prošli významné osobnosti

Marie Rottrová, Martina Sáblíková, Tomáš Berdych, Ester Janečková, Iva Pazderková, Veronika Žilková, Bára Basiková, Marta Kubišová, Lenka Krobotová a mnoho dalších viz dole fotogalerie.

 

 

Spolupracuji se společnostmi a fotografy

H&M, Oriflame dále s vydavateli časopisů a novin - MAFRA, BURDA, BAUER MEDIA, CNC, a s eventovými agenturami jako je AMI, Event Arena, MC Cann, Ogilvy, PR.Konektor, Sara events a předními fotografy Nguyen Phuong Thao, David Neff, Martin Malý, Michal Sváček, Majka Votavová, Jan Zátorský a další.

Bobbi Brown

Můj velký vzor

Světoznámá vizážistka Bobbi Brown má dar a neskutečné štěstí. Její příběh je tak výjimečný, že o něm bylo natočeno i pár dokumentárních pořadů. Její úspěchy se nedají napodobit. Doba je už jiná, ale stále se můžeme od Bobbi Brown učit. Můžeme se naučit, jak vypadat přirozeně i když jsme použily líčidla. Můžeme se naučit, jak vidět v našem obličeji to krásné a nenuceně to zvýraznit. V tom je pro mně fenoménem a mým velkým inspirátorem.