Super trend léta 2016? Vzhled „devatenáctky“!

článek byl publikován 1. 6. 2016

Super trend léta 2016? Vzhled „devatenáctky“!

zdroj foto: vogue.co.uk (Chloe)

„No jasně, to je vtipný. Se zbláznila, dyť mi je už skoro padesát?“........úplně vás slyším. Není to, ale vůbec těžké. Základem je však zdravá pleť. Toho docílíte tím, že budete pravidelně na obličej ráno i večer aplikovat krémy podle vašeho tipu (suchá, mastná, smíšená) a věku, aby pleť byla vypnutá. To je základ. Nemůžete čekat, že když se roky nemažete a vaše pleť je jako zmačkaný papír, se teď z čista jasna (když právě čtete tenhle návod) proměníte v dívku na fotce. Takhle to nefunguje. To je vám doufám jasný!

A teď ten návod.

Aplikujte projasňující tónovací krém (BB, CC atp.) na celý obličej. Tím se pleť sjednotí, projasní, zhydratuje a bude jako políbená od slunce. Pozor nesmí být příliš tmavý!

Těsně nad řasami nebo i v nich veďte měkkou černou (šedou pro světlo-vlásky) tužkou linku. Tu pak pomocí gumy (roztírací kopýtko nebo postačí i vatová tyčinka) rozetřete. Naneste dvě vrstvy voděodolné řasenky.  

foto: projasňující tónovací krém, vysouvací tužka, zdroj fotek: Oriflame.cz

Vyčešte směrem k čelu obočí pomocí průhledné řasenky. Ta chloupky zafixuje. Nemáte-li obočí dostatečně vidět, nejprve ho zvýrazněte matným stínem v barvě vašich vlasů. Můžete také použít barevnou řasenku, která je přímo určená na obočí.

Tváře lehce přejeďte světlejším bronzerem a nebo tvářenkou. Ale opravdu lehounce.

Na rty pak vklepejte balzám na rty. To stihnete cestou do práce. No a je to! Letní hit máte v kapse. Teď ještě obléci krásné letní šaty a ve městě vám nikdo neodolá. Jo a cestou domů, to můžete vzít přes Žluté lázně. Je přeci dlouho vidět...... :-)

Hodně štěstí!

 foto: paleta na obočí, řasenka na obočí, kuličkový pudr (projasňující), ochranná tyčinka na rty, zdroj fotek: Oriflame.cz