Články

Ráda se vyjadřuji slovem a tak v této sekci naleznete nepravidelně vložené články o všem co se mi na profesionálním poli přihodilo, kde jsem byla a co zajímavého jsem četla nebo zažila. Budiž Vám to inspirací.

Večírkové tipy

publikován 6. 11. 2017

Noci se prodlužují a tak bude přibývat více party, různých večírků a pracovních akcí. A jako bych vás už teď slyšela:" No, to mám radost, zase nevím co na sebe!" A přesně proto jsem tu s inspirací, jak vypadat IN a co teď vlastně frčí. A začneme od hlavy.

Džínový trend pro rok 2017

publikován 31. 5. 2017

Texasky, džíny, rifle, modráky to je nekončící výčet jak nazývat modré kalhoty. Původně pracovní kalhoty amerických zlatokopů se dnes staly samozřejmostí pro každého. V šatních skříních jich najdete většinou hned několik kusů. Lidé si zkrátka už neumí ani představit, že by je neměly.

Jak se sbalit na 6 dní do Lisabonu

publikován 14. 5. 2017

Na začátku května jsem podnikla krátkou dovolenou do překrásného portugalského města Lisabon. Už od začátku jsem si dala úkol, že pojedu s co nejméně věcma. Proto jsem musela dobře vybírat co si s sebou zabalím, aby mi to dobře ladilo. No, a protože mi nic nechybělo a ještě jsem dělala parádu, tak se o to s Vámi musím podělit. Třeba to někomu pomůže při cestování.

Praktické rady na vylepšení stylu a sebevědomí

publikován 2. 4. 2017

Jistě si vzpomenete, že jsem se minule rozepsala ohledně sebevědomí. Jak si ho vlastně dodat (dej sem proklik na ten poslední článek). Bylo tam 5 těžkých otázek, to uznávám, které jste si měla poctivě promyslet a pak si na ně odpovědět. Bylo vás pár, které mi psaly, že jako oukej, ale jak to udělat prakticky? Nemáš Petro nějakou konkrétnější radu? Mám. Tak tady máte ve stručnosti pár rad, které vím, že v praxi fungují. Okořenila jsem to i přímou řečí mých klientek. Třeba se v tom najdete taky. :-)

Nehty a jejich trendy 2017

publikován 31. 1. 2017

Trendy se objevují všude. Tak jako ostatní obory, móda, líčení, tak i nail art má svá IN a NEJ. Trendy na nehtech bych odvážně přirovnala k vlasům. Na nehtech tuto sezonu bude totiž frčet nejen přirozenost, ale také odvážné melírování neboli ombré.

Trendy v make-upu jaro/léto 2017

publikován 3. 1. 2017

Trendy jaro/léto 2017 Nová sezóna je vždy závanem něčeho nového a neotřelého. A tahle bude průletem historií. Aspoň tak to ukázalo mnoho módních návrhářů na Fashion weeks od New Yorku až po Prahu.

Dlouhé řasy

publikován 15. 10. 2016

Znáte to. Zazvoní Vám telefon a na druhé straně se ozve vytížená kamarádka a hned s nabídkou kávy. Nedalo se odolat. Do hodiny jsme se potkaly v restauraci a z kávy byla večeře. Nemohla jsem z ní spustit oči a hned mě napadlo se zeptat. “Ty máš nějak dlouhý řasy nebo se mi to zdá? Co si s nima udělala?” A Klárka ihned ochotně odpovídá. “Jo, to jsem ti taky chtěla vyprávět. Narazila jsem na skvělý sérum HAIRPLUS a takhle mi to vyrostlo!” Ihned jsem jí přinutila mi ho ukázat a hned, jak jsem přišla domů, tak jsem si ho vyhledala na internetu a objednala. Za týden bylo v mých rukách a já se rozhodla, že moje řasy budou taky takhle dlouhý.

Jak se zařizuje teambuilding

publikován 10. 10. 2016

Zadejte "teambuildingové aktivity" do google vyhledavače. To je asi první co napadne každého zaměstnance, který dostane na starosti zorganizovat firemní “stmelovací akci”. Vypadnou na vás desítky firem, které se vytahují jedinečností nabízených zážitků a přitom je to pořád jedno totéž.

Zrekapitulujte svůj život a obnovte šatník!

publikován 2. 10. 2016

Stojíte ráno bezradně nad přeplněným šatníkem? Možná nevíte, kým skutečně jste, nevnímáte svůj život a to, kam se posunul. To všechno se může odrazit ve vaší skříni. Vizážistka a stylistka Petra Šestáková říká: „Pokládám svým klientkám otázky, které jim tváří v tvář jejich skříni s oblečením otevřou oči a možná trochu změní životní postoj. Je to zkrátka služba, která jim ukáže, jak si zvednout sebevědomí.“ Zkuste se i vy zamyslet nad odpovědmi na následujících 5 otázek.

Ženám chybí láska a sebevědomí

publikován 23. 9. 2016

Ze soukromého povídání s mou přítelkyní, vyšel hluboký rozhovor. To je tak, když se profíci sejdou na kávě. Děkuju Olinko! Může se zdát, že není nic povrchnějšího než živit se péčí o vzhled, make-up a oblečení. Vizážistka a stylistka Petra Šestáková ale denně ve své práci zažívá opak. Protože je svým klientkám blízko, sdílí jejich starosti. Jak se jí pracuje v profesi na hraně mezi hledáním tělesné krásy a psychologickou praxí?

První kosmetika pro dívky

publikován 5. 9. 2016

O prázdninách jsem dávala rozhovor do OnaDnes. Milé setkání s redaktorkou Karolínou se točilo kolem mladých slečen a jejich přípravě na první používání kosmetiky. Zazněly i otázky ve stylu povolit líčení nebo zakázat.

Super trend léta 2016? Vzhled „devatenáctky“!

publikován 1. 6. 2016

„No jasně, to je vtipný. Se zbláznila, dyť mi je už skoro padesát?“........úplně vás slyším. Není to, ale vůbec těžké. Základem je však zdravá pleť. Toho docílíte tím, že budete pravidelně na obličej ráno i večer aplikovat krémy podle vašeho tipu (suchá, mastná, smíšená) a věku, aby pleť byla vypnutá. To je základ. Nemůžete čekat, že když se roky nemažete a vaše pleť je jako zmačkaný papír, se teď z čista jasna (když právě čtete tenhle návod) proměníte v dívku na fotce. Takhle to nefunguje. To je vám doufám jasný!