Co si vezmu na sebe? Téměř každou ženu tohle napadne!

Ženy se chtějí líbit nejen mužům, ale pozor, i svému ženskému okolí. Je pro ně velmi důležité, když je někdo ocení. Svým způsobem jim pochvala podporuje sebevědomí a zlepšuje náladu. Dobrá nálada způsobí letmý úsměv na tváři a utvrdí je v tom, že dneska mají dostatek energie.

 

Přestože mají ženy skříně nabité oblečením, ztrácejí se v barevnosti a vzorech a nedokážou sladit dva a více kousků oblečení k sobě. V časovém presu poskládaný outfit většinou není originální a nevyjadřuje to, co by si nositelka představovala. Navíc oblíbené a často používané sestavy se ženám okoukají a nepřipadají si už tak atraktivní.

 

 

“Je důležité, aby oblečení bylo zkombinováno správně. Mělo by důstojně vystihovat pozici či danou společenskou situaci. Zvolené oblečení musí podpořit image každé ženy,” říká odbornice Petra Šestáková.

 

 

Každý dnes potřebuje šetřit čas a udržovat se v pohodě. Proto vznikly různé směry ve stylingu oblečení. Posledním žhavým trendem je tzv. capslový šatník. Jde o pár kousků oblečení většinou kolem 25 kusů včetně bot a kabelek. Tyto stavební prvky šatníku jsou tak skvěle vybrané, že každý ladí s každým a přitom se dá vytvořit mnoho kombinací. Takový šatník může být sestaven z nadčasových kousků a pak obnovu řešíte jen jednou za pár let. Případně pokud máte rádi častější obměnu, můžete těch pár kousků oblečení směle nahradit už po sezóně. Budete pak na tu novou sezónu přemýšlet o jiné barevné kombinaci a o jiném vytříbenějším stylu, který bude lépe podporovat současnou životní situaci. Pak už nebudete ztrácet nervy a drahocenný čas při ranním oblékání.

 

“Často radím svým klientkám. Přestaňte se už konečně vymlouvat, že nemáte na detox šatníku čas. Oblečení, které nenosíte, bezpodmínečně vyřaďte z vaší skříně. Budete mile překvapené, jaký vítr vám to v životě způsobí a kolik inspirace a volného prostoru tím získáte. Nezapomeňte, že uklidíte-li si ve skříni, jako byste si uklidily v sobě. Vaše duše se tím uklidní,” usmívá se Petra. 

 

 

 

 

Pokud hledáte radu jak se správně pustit do Detoxu šatníků, podívejte se na nabídku, která odstartuje pozitivní změny ve vašem životě. Zpřehledníte chaos ve skříni a ranní starty budete milovat. Váš nový šatník bude lehce kombinovatelný. Vaše okolí si všimne, že jste jiná! Více informací zde.

 

Případně Vám může Petra pomoct s asistenci při nákupech. Pokud se ztrácíte v obchodních centrech pod návalem oblečení, pak je to služba pro Vás. Po absolvování asistence dokážete příště nakupovat jednoduše sama.

 

Nebo-li vám nevyhovují davy lidí v nákupních centrech? Dáváte přednost soukromí? Pak využijte nákupní dny PETRY DAYS ®, které pravidelně Petra organizuje. 100% asistenci a zkoušení vhodného oblečení je rychlé, snadné, pohodlné a hlavně vybírám originální módu. Více o akci zde.