Odstartujte pozitivní změny ve vašem životě s osobní stylistkou Petrou Šestákovou

Provětrejte svůj šatník a zároveň svůj život. Ač se to nezdá, organizace šatníků, skříní a šuplíků je důležitou součástí života. Práce na novém uspořádání je vlastně psychologickou očistou, kterou jednou za čas potřebuje každý z nás.

Přestože máte nabitou skříň oblečením, nejste schopná z barevné a vzorové všehochuťi sladit dva a více kousků oblečení k sobě. V časovém presu pak poskládáte outfit, který není originální, přes den se v něm vlastně necítíte dobře a navíc nevyjadřuje to, co by jste si představovala. Často používané sestavy oděvů se vám okoukaly a koneckonců si už nepřipadáte tak atraktivní. Uklidním vás, přesně tohle prožívá hodně žen.

Poradím vám, jak si udělat čistku ve skříni, dodám vám odvahu ke zbavení se věcí, které už dávno nenosíte a tím i získáte radost z každodenní volby oblečení. Podíváme se spolu na vaší osobnost, barvy a střihy které sluší vám. Ukážu vám jak kombinovat a jak si vytvořit šatník, který bude funkční, variabilní a vytvoří dojem, který chcete. Naučím vás jak doladit detaily boty, kabelky, šperky a další.  

Kromě toho, že uděláte místo novým neokoukaným kouskům, vám totiž při vyhazování a třídění může dojít, kdo vlastně jste, co od života chcete a kam směřujete. Společně dokážeme, že se vám uleví, zvýšíte si sebevědomí a zlepší se vám nálada. Celkově se budete cítit více v klidu a budete se těšit na každé nové ráno, co hezkého si zase můžete obléknout.

Odstartuje pozitivní změny ve vašem životě. Váš nový šatník bude lehce kombinovatelný. Vaše okolí si všimne, že jste jiná!

Čeho se tedy bojíte? Vždyť stačí udělat první krok – objednejte si svůj Detox šatníků.

Petra

Taktéž vám můžu pomoct s asistenci při nákupech, nebo-li vám nevyhovují davy lidí v nákupních centrech pak využijte nákupní dny PETRY DAYS ®, které pravidelně organizuji.