Zpět do butiku

Trikolórní sukně

Sukně rovného střihu s pevným pasem, který je ozdoben dvěma volány. Na předním díle se volány překrývají. Při pohybu se sukně stává měňavým obrazem, který zaujme každé oko. Zadnímu dílu dominuje již zmiňovaný volán. Zip je všitý na středu zadního dílu.

Sukně je podšita 100% polyesterem.

Africký brokát ze kterého je sukně ušita je unikátní žakárský výrobek založený na extrémně hustě dostavené bavlněné tkanině z nejjemnějších přízí z egyptských bavln. Africký bavlněný brokát v bílém provedení je na cílových trzích (země západní Afriky) dále barevně upravován a konfekčně zpracováván na tradiční africké oděvy - slavnostní agbády a civilnější kaftany s bohatým zdobením a výšivkami.

Tento typ sukně doporučuji do zaměstnání. Stačí obléci jednobarevnou blůzou, která bude vycházet z barevného základu potisku sukně. Skvěle funguje i bílé tričko a tmavé sako.

Tento materiál jsem si pro návrhy vybrala proto, že mě uchvátila jeho barevnost. Se 100% bavlnou se perfektně pracuje a jednoduše se i o výrobek pečuje. Je zajímavý také tím, že se v továrně parfemuje a leskuje. Obojí se po vyprání jemně ztrácí. Africký brokát má skvělé vlastnosti, protože v létě chladí a je příjemný i pro alergiky.

Model sukně je originál, který nepotkáte ve stejném provedení na druhé ženě. Jde o kusovou výrobu.

Sukni mohu zaslat poštou, ale je možné i osobně vyzkoušet v mém ateliéru v Praze a případně drobně i upravit.

ID produktu: SU102

40
Rozměry: pas 80 cm
boky 96 cm
délka 52 cm

2 190 Kč